Wpis z mikrobloga

@bh933901: źle mnie zrozumiałeś, w moim świecie nie ma czegoś takiego jak s--s z poświęcenia a tym bardziej poświęcanie się dla konsekwencji z seksu ( ͡° ͜ʖ ͡°) fakt, ze s--s z prolajfem to najwyższa ofiara jaką może złożyć człowiek z rigczem
  • Odpowiedz
że przyjmowanie kału na twarz to dla ciebie czysta przyjemność, zwłaszcza od znienawidzonego prolajfera.


@bh933901: przeprowadź mnie proszę przez logikę, która doprowadziła cię do takiego wniosku, gdyż nic takiego nie napisałam, natomiast chętnie zobaczę, jak wijesz się tu bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
@GordonSzamlej: napisałem, że na ciebie sram. Napisałeś, że "cokolwiek sprawi mi o----m", a więc, że jesteś gotowy przyjąć mój stolec. Potem zaznaczyłeś, że w twoim świecie nie ma seksu związanego z poświęceniem, co oznacza, że chęć przyjmowania moich fekaliów nie wiąże się z poświęceniem z twojej strony, a więc, jak mniemam, chciałeś mi przekazać, że w twoim świecie s--s musi być przyjemnością, nieprawdaż? A więc przyjmowanie kału to dla ciebie
  • Odpowiedz
Napisałeś, że "cokolwiek sprawi mi o----m", a więc, że jesteś gotowy przyjąć mój stolec.


@bh933901: no widzisz i tutaj troszeczkę cię poniosło, gdyż odnosiłam się jedynie do twoich mokrych fantazji o sraniu na ludzi ;) Użyłeś czasu teraźniejszego "sram", więc naturalne, że wszytko jest wytworem twojej chorej główki, gdyż w czasie terazniejszym, kiedy ty "na mnie srasz" ja leżę w łóżeczku pachnąca i nieobsrana
  • Odpowiedz
@GordonSzamlej: przykro mi, ale jak zwykle się mylisz. Jestem wyjątkowo zadowolony ze swojego życia i uważam się za szczęściarza, a moje poglądy wynikają raczej z tego, że doskonale wiem, iż cokolwiek by się nie zdarzyło, to sobie z tym poradzę. Nie muszę więc rozpaczliwie próbować zakłamywać naukę, tylko dlatego, że kłamstwo jest bardziej praktyczne.
  • Odpowiedz
@GordonSzamlej: oczywiście jak zwykle się mylisz. Konserwatyzm jest wynikiem akceptacji stanu zastanego, uznawania, że to co jest, jest dobre. Konserwatyzm, jeśli motywują go osobiste emocje, jest wynikiem pewnego zadowolenia.

Co innego lewactwo. Lewactwo to chęć burzenia dorobku cywilizacyjnego i upychanie rzeczywistości do formy swoich własnych pragnień. Lewactwo ma dwa zasadnicze nurty:. Pierwszy to lewactwo sfrustrowane, wynikające z egzystencjalnego bólu i próby naprawy swojego życia przez zmianę otoczenia, w szczególności przez
  • Odpowiedz