Wpis z mikrobloga

Miałem takie przypuszczenie graniczące z pewnością, że Donald Tusk był w tym roku w większości wydań #wiadomosci #tvpis.

Dziś udało mi się je potwierdzić.

Tusk od 1 stycznia pojawił się w co najmniej 51 głównych wydaniach Wiadomościach. To jest 61% wszystkich tegorocznych "dzienników telewizyjnych".

Przypomnę tylko tym, którzy nie za bardzo interesują się polityką, że Tusk nie uczestniczy aktywnie w polskiej polityce od co najmniej 6 lat.

#tvp #tvpiscodzienny #neuropa #bekazpisu #bekazprawakow #dobrazmiana #propaganda #polityka
Pobierz FlasH - Miałem takie przypuszczenie graniczące z pewnością, że Donald Tusk był w tym ...
źródło: comment_1616753325JSTthAmcCnpItJfRfTLvJY.jpg
  • 68
@mystaloba: widzę, że po polsku nie rozumiesz, więc napiszę ci po trollowsku:

pracuję żeby takim PISdzielcom pękła PISdzielska żyłka w PISdzielksim muzgu jak go majom kropka
@FlasH: Wy lewactwo tak mówicie o otwieraniu się do każdego człowieka, szacunku dla każdego człowieka, a pierwsi siejecie nienawiść do katolików-> "katoli" czy PiSiorów. Niczym się nie różnicie od czerwonych obłudników.
@FlasH: A skąd ty wiesz, że ja katolik? Nawet jeżeli jestem katolikiem to mam prawo nie lubić, zgadzać się z innym człowiekiem w przeciwieństwie u lewactwa, gdzie jest ta niby "tolerancja" do każdego, nawet najgorszego.
@FlasH: A kto ci powiedział zdziwaczały lewaku, że katolik ma kochać bliźniego? Do kościoła chodzisz? Przeczytałeś to w przekazie dnia w TuskVN24 = telewizji obcego kapitału dla nierozgarniętego POkebola? Najpierw komuchy napuścili na nasz kraj, teraz POstkomuchów=lewaków i znowu społeczeństwo podzielone.
@mystaloba: PiSdzielcu tu masz napisane. Byłeś ostatnio w kościele hipokryto, pisowski dzbanie?

Będziesz miłował Pana Boga swego całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem. To jest największe i pierwsze przykazanie. Drugie podobne jest do niego: Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego. Na tych dwóch przykazaniach opiera się całe Prawo i Prorocy.
@FlasH: No dobra już spokojnie z tą nienawiścią do PiSiorów. Nie jeden już z Was planował zamach na PiSiora i całkiem to mu się udało w PL. Mam nadzieję, że ty masz trochę ogłady i rozumu. Ale już nie googluj o przykazaniach Bożych bo tylko się osmieszasz. Skończycie jak czerwoni.
@mystaloba: ja się ośmieszam, bo wytykam tym co sobie mordy wycierają wiarą i tradycją, a nie szanują podstawowych nakazów swojej wiary?

Jak dostaniesz w policzek, to nadstaw drugi. Twój Jezus cię nie nauczył?

A może twój Jezus kazał ci #!$%@?ć się do ludzi na wypoku? Fajny ten twój Jezus... taki tolerancyjny.