Wpis z mikrobloga

Miałem takie przypuszczenie graniczące z pewnością, że Donald Tusk był w tym roku w większości wydań #wiadomosci #tvpis.

Dziś udało mi się je potwierdzić.

Tusk od 1 stycznia pojawił się w co najmniej 51 głównych wydaniach Wiadomościach. To jest 61% wszystkich tegorocznych "dzienników telewizyjnych".

Przypomnę tylko tym, którzy nie za bardzo interesują się polityką, że Tusk nie uczestniczy aktywnie w polskiej polityce od co najmniej 6 lat.

#tvp #tvpiscodzienny #neuropa #bekazpisu #bekazprawakow #dobrazmiana #propaganda #polityka
FlasH - Miałem takie przypuszczenie graniczące z pewnością, że Donald Tusk był w tym ...

źródło: comment_1616753325JSTthAmcCnpItJfRfTLvJY.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
Polacy go nie lubią i Wiadomości zdobywają sobie na tej nienawiści punkty. Czysta matematyka. Teraz dostanę minusy od tych, co go lubią. Żeby było Wam trudniej to zaznaczam, że mam w dupie też pedała Kaczkę.
  • Odpowiedz
Oni specjalnie go pokazują zawsze w złym świetle, na wypadek gdyby miał wrócić do naszej polityki. Całe to zgniłe społeczeństwo, które ogląda tę paskudną propagandę będzie pluć i wyzywać go jeszcze bardziej niż Trzaskowskiego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@hs_2-D: Tusk jest częściej pokazywany niż Kurski, Kaczyński i Vateusz razem wzięci, a wrócić raczej nie wróci bo łatwo jest #!$%@?ć w kogoś kto jest wrogiem ideologicznym i ma #!$%@?, tak jakby jakiś kraj w środkowej Afryce obwiniał i robił wroga z USA, że jest bieda, chatki z gówna i robił parady wojskowe ze sprzętem z lat 70, po to żeby utrzymać władzę. W tym czasie w USA nikt by nie
  • Odpowiedz
PiS sam wskazuje wrogów, a następnie z nimi walczy (medialnie).

Pewnie wyznawcy PiSu i kościoła smoleńskiego to lubią. Ja zapewne jestem w tej drugiej grupie, bo mnie takie działania żenują, bo skoro Tusk jest winny tylu złych rzeczy (według PiS) to PiS miał wiele lat, aby Tuska za to skazać i osadzić.
  • Odpowiedz