Wpis z mikrobloga

Miałem takie przypuszczenie graniczące z pewnością, że Donald Tusk był w tym roku w większości wydań #wiadomosci #tvpis.

Dziś udało mi się je potwierdzić.

Tusk od 1 stycznia pojawił się w co najmniej 51 głównych wydaniach Wiadomościach. To jest 61% wszystkich tegorocznych "dzienników telewizyjnych".

Przypomnę tylko tym, którzy nie za bardzo interesują się polityką, że Tusk nie uczestniczy aktywnie w polskiej polityce od co najmniej 6 lat.

#tvp #tvpiscodzienny #neuropa #bekazpisu #bekazprawakow #dobrazmiana #propaganda #polityka
FlasH - Miałem takie przypuszczenie graniczące z pewnością, że Donald Tusk był w tym ...

źródło: comment_1616753325JSTthAmcCnpItJfRfTLvJY.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A co się dziwić. Tusk jest twarzą PO nawet jak już dawno spierdzielił do Brukseli ;) dlatego zawsze jak mówią w tvp o Gawłowskim czy Nowaku to dają ujęcia z Tuskiem. Dlatego już kilka razy o tym pisałem, ze pijarowcy z PO powinni się uczyć od Pisu. Tak samo jak Kaczyński. Moza go lubić lub nie, ale żaden obecny polityk z PO nie ma do niego startu. Pogrywa z nimi jak chce
  • Odpowiedz
@Anderus: w punkt - racja 100%. poza tym jakie trzeba mieć pieczenie dupy jak wygrało się wybory prezydenckie i parlamentarne i minęło 7-8 lat od odejścia faceta z aktywnej polityki w Polsce, dalej ich piecze? to jest ciężki przypadek kliniczny. Jeżeli DT to ogląda to powinien otworzyć zimne piwo, sukces jego kariery politycznej był absolutny.
  • Odpowiedz
To tylko dowód na fakt, że dla pisu Tusk jest nadal wielkim zagrożeniem i na każdym kroku muszą po nim jechać. To paliwo napędowe pisowskiego hejtu nie może się wyczerpać. Trzeba dolewać i podsycać ogień.
  • Odpowiedz
@FlasH:

Piszę bo wypok wrzuca na główną i wykopalisko rzeczy z mikroblogu i byłem ciekaw kto i po co poświęca tyle czasu na coś czego wykopki i tak nie będą pamiętać po godzinie. Całkiem serio pytam, ile czasu poświęciłeś na to żeby przeanalizować wszystkie wiadomości od początku stycznia?
  • Odpowiedz
@FlasH: z jednej strony szanuję za punktowanie propagandy, z drugiej - to i tak nie ma znaczenia. Dużo gorsze rzeczy były tej telewizji zarzucane i nic to nie zmieniło. Nikogo w tym kraju nie interesuje prawda
  • Odpowiedz
Powiedziałam dziś o tym mame, gdy akurat oglądała wiadomości i jak na zawołanie zaczęli pokazywać Tuska :D
  • Odpowiedz