Wpis z mikrobloga

Szczuć na klasę średnią że leczą się prywatnie bo mają pieniądze. Dowalić podatek 50% dla zarobków ponad 2 próg. Zadusić klasę średnią bo prowadzą swoje biznesy w dobie pandemii. Gardzę pis
  • Odpowiedz
@katuluu: Na początku pandemii wszyscy się pozamykali bo nikt nie wiedział co robić więc nie ma co bić piany. A i tak nie było tak źle, ja sobie równo rok temu usg kolana bez problemu zrobiłem w jednej z prywatnych sieci. Teraz sytuacja w prywatnych sieciach medycznych ustabilizowała się. Dostęp jest lekko utrudniony (wcześniejsza teleporada) ale mimo wszystko dostaniesz się do lekarza. Prywatne sieci są oazą pewnej normalności i możesz
  • Odpowiedz
Wy jesteście niedorozwinięci z tymi groszami


@katuluu: Stosujesz manipulację i wpisujesz się w linię jedynej słusznej partii i jeszcze masz czelność obrażać ludzi. Ech pisowcy...
  • Odpowiedz
@SrubokretUdarowy dla PiS i ich elektoratu każdy kto zarabia powyżej 2.5k do ręki i nie wydaje tego na spłatę długów i wódkę to bogol.

Tak samo się na mnie niektórzy patrzyli jak z żoną ciążę prowadziliśmy prywatnie i jak to przecież na NFZ jest za darmo. A to że w kolejce siedzi się cały dzień to #!$%@? xD
  • Odpowiedz