Wpis z mikrobloga

to takie małe podsumowanie #poznanskiewykopparty z mojej strony. Jeśli miałbym ocenić w najprostszy sposób było nieźle. To było pierwsze wykop party na którym byłem i w sumie sam nie wiem czego się spodziewałem i oczekiwałem, było nieźle bawiłem się dobrze i to najważniejsze

Generalnie stwierdzam że powinienem od początku zostać z ekipą ze Szczecina, @cheft'em , @nowik'iem i resztą to pewnie zapamiętał bym więcej osób i twarzy ^^

Ale jak przyjechałem z powrotem do Deja Vu po 20 to wchodząc do środka i widząc setkę osób w tam samego @m__b roztaczającego aurę niesamowitość stwierdziłem tylko Booom! Odlot! #!$%@? z odżywkami i #!$%@? z tą torbą,#!$%@? z tą muzyczką w telefonie, wracam do fury, gdzie gra Borgore #pozdrodlakumatych.

Także tych których pamiętam: legendarna @evenstar plotki o twojej urodzie okazały się prawdą ^^ Mega pozytywna z Ciebie osoba, @trutka byku :D @kuki_1988 (zgłosiłem multi @Wykopoczta ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlaczego tak długo medytowałaś na chodniku na przeciwko klubu? %% @nowik ty atencujuszu XD przemowa z krzesła o 3 rano była motywująca (wykopowicze to wspaniali ludzie :D) @bhp15973 też pozdrawiam. To Ty przyszedłeś z nowikiem na starym rynku? @cheft @ficu @rationalistic i jeszcze z jedym z Was bodajże w czerwonej koszuli w kratę spędziłem sporo czasu cholera nie pamiętam nicku odezwij się. Podobnie jak kuc z którym witałem się z 10 razy ^^

@TheMan - zaskoczenie, wyobrażałem sobie Ciebie jako starszego kolesia w garniaku XD Równie mocno zaskoczył mnie @anonim1133 - zawsze wyobrażałem sobie ciebie jako suchoklatesa a tu byczek :D Pamiętałeś o pozdrowieniach? @gorzka - kurde fajna z Ciebie dziewczyna szkoda że dłużej nie pogadaliśmy ale było tyle osób że ciężko było to jakoś pogodzić

Podobnie jak @truskawkow - ;o ślicznaś. To Ty nie wiedziałaś co zrobić z tym ciemnym piwem? Ty albo @marysuistyczna ;s @simsoniak! Też szkoda że dłużej nie pogadaliśmy ;c Proszę Was, jeśli zapomniałem o którymś z Was albo coś pokręciłem - wybaczcie.

Pozdrowienia dla @ojaadaj20, @PanKara (i co w końcu z tą czarną XD) @kamdz, @kupuje_bulki_w_almie @silent_digger (chciałem się z tobą napić i jak przechodziłeś wołałem jak debil 'Digger, Adrian! ale ostentacyjnie mnie olałeś XD) @majas @mpower i wielu wielu innych
  • 28