Wpis z mikrobloga

Dzień dobry :) to ja. Ten gość od streamow. Zostałem wyleszczony do poziomu 32 k. Tak wiec strata z prawie 80k. Trzymam dalej ale skacze po pozycji, sprzedaje i dokupuje. Jest srogo przejeb*** na giełdzie obecnie. Nie streamuje bo nie ma czego. Gdy sytuacja na rynku się odmieni to wrócą streamy. Ogólnie pełen luz. Startowałem od 9k. Jeszcze na plus ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@danter: To jest właśnie charakterystyczne dla takich akcji. Kiedy żre i idzie wszystko do góry, to codziennie spamują i zapraszają na stream. Jak leje się krew, to dupa cicho. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@baetky: Pisał przecież wcześniej, że skacze po pozycji. I to mogłoby być o wiele ciekawsze, jak reaguje na ch***wkę a nie wtedy, gdy wszystko żre.
  • Odpowiedz
Zaczynam się obawiać ze nawet jeżeli pojawi się Nasdaq dla ALPP to może to niewiele zmienić w obecnej sytuacji która się odwalą na giełdzie.

Szczerze powiem wam ze ostatnio więcej siedze w na krypto niż na T212. Ostatnie mocne spadki wręcz zablokowały moje ruchu. Jestem na pozycji i spokojnie patrze jak majątek się upłynnia.
  • Odpowiedz
@Scabbe: Nie mam pojęcia co sie wydarzy. Sam oczekuje przynajmniej 12$ za akcje, ale równie dobrze może nic sie nie wydarzyć po wejściu w Nasdaq. Pamietajcie, że wszystko co robie nie jest poradą inwestycyjną :) Osobiście dalej trzymam prawie 2k akcji ALPP. Obecny stan konta to 31k PLN
  • Odpowiedz