Wpis z mikrobloga

Hej, czy ktos sie orientuje jak wygląda realnie pomysł spędzenia jednej nocy na dzikiej plaży pod namiotem?
Namiot, jakies małe ognisko itp - wiem że za samo ognisko na plaży grozi jakis mandat/grzywna ale jak wyglada sprawa z rozbiciem sie namiotem na 1 noc.

Jeśli ktoś ma namiar na jakąś fajną dziką plaże ( ͡° ͜ʖ ͡°) priw można i odwdzięcze się kuponem na skrzydełka w KFC

#gdansk #gdynia #sopot #hel #wakacje
  • 25
@aso824 osobiście tego miejsca chyba bym unikał, jak tylko zacznie się jakąkolwiek pogoda na plenery to miejsce będzie zasrane ludźmi.

@AndrzejTrapper jeśli punktem startu jest 3miasto to rzut beretem jest Puck, Chłapowo, jastrzębia Góra, kilka dziur mniej lub dalej. Ognisko robiłem tylko na plaży przy zatoce, ale spać zdarzyło mi się kilka razy na samej plaży (chociaż bez namiotu) i poza samym sezonem letnim to nocą nie ma tam żywej duszy.
Ogólnie to plan i zamysł jest taki żeby jechać na jedną noc z dziewczyną i jako niespodzianke rozbić się na jakiejś dzikiej plaży + ognicho dla klimatu - no i najwazniejsze zeby mnie to nie kosztowało mandatem/grzywna i jakimis gowno-sądami bo trafie na służbiste jakiegoś ¯\_(ツ)_/¯

500zł za ognisko bym jeszcze przebolał ale jak poczytalem ze moga skierować do sądu i pokarać do 5k to troche jednak przypał
@AndrzejTrapper: Na "dzikiej" plaży w Gdyni (na samym końcu bulwaru) w okresie letnim zbierają się licznie grupki i robią sobie dość duże ogniska i nie słyszałem żeby policja robiła problemy, więc wątpię że przyczepią się o mini-ognisko które rozpalisz z dziewczyną, tym bardziej jeżeli będziecie to robić na jakiejś wiosce
54.75222259895202, 18.52586801195442 spoko miejsce na rozbicie się, zdala od ulicy (trzeba się kawałek przejść od parkingu) miejscówa kitesurferów. Myślę że tam nikt nawet nie zauważy ogniska
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AndrzejTrapper: dzika plaża w Gdyni, na końcu bulwaru, za tym murkiem nad wodą. Wiele razy robiłem całonocne ognisko, widziałem też ludzi śpiących tam w namiocie nawet więcej niż jedną noc.
@AndrzejTrapper: Wybierz taką bez dojazdu autem, oddzieloną jakimś laskiem czy coś. Wtedy masz pewność ze bagiety się nie będą fatygować xD na półwyspie się nie znam, ale w Gdyni jest taki dość spory odcinek między Redlowem a Orłowem, oddzielony od miasta Kępą Redłowską. Dużo tam się ognisk odbywa w sezonie letnim i to takich na +30 osób, więc na spokojnie bez przypału możesz tam uderzać.
@AndrzejTrapper: spałem kilka razy pod namiotem w zasadzie na całym polskim wybrzeżu. Podstawa to odpowiednie miejsce, najlepiej trudno dostępne gdzie auto bezpośrednio nie dojedzie. Jak ognisko to najlepiej nie w parku narodowym czy Krajobrazowym bo przypał może być spory. Rozkładasz się o zmierzchu i składasz rano zanim pojawią się pierwsi plażowicze. Ognisko też rozpalasz już po zmroku. Najlepiej wybrać takie miejsce by nie było widoczne z portu lub latarni czy innych