Wpis z mikrobloga

Nic przez rok nie zniszczyło mi tak psychy jak konferencje rządzących.
Nienawidzę tego oczekiwania na to, co zamkną, tych niby przecieków, tych zapowiedzi, "analizujemy" "rozważamy".
Potem moment samej konferencji, gdzie pouczają nas jak małe dzieci, straszą i terroryzują. Od jakiegoś czasu w maskach, co nadaje jeszcze bardziej stresującego elementu.
Cały ten proces mnie totalnie upokarza, jakby pluli na mnie z tego telewizora.
I to, czego nie mogę pojąć od roku to jak garstka ludzi, dosłownie garstka ciągle niszczy życie milionom.
#koronawirus
  • 63
  • Odpowiedz
Nie martw się, kiedyś to się skończy. Nawet największa pandemia - "czarna śmierć" - trwała w Europie tylko 7 lat.
Jeszcze tylko 6 zostało ¯\_(ツ)_/¯ To tyle ile PiS rządzi w Polsce. Patrz jak szybko minie.

Oczywiście były później kolejne faje, no ale optymistycznie patrząc, może dla naszych wnuków to będzie tylko historia.
Trzeba zawsze patrzeć pozytywnie na życie.
  • Odpowiedz
Jeśli Ci to nie odpowiada to granice są otwarte, nikt Cię tutaj nie przykuł


@Mathas: może i ty masz 14 lat i siedzisz i starych w piwnicy, ale ja np od 10 lat place tutaj w #!$%@? wysokie podatki więc trochę nie podoba mi się pomysł żebym teraz przez garstkę wybrana mniejszością głosów miał to wszystko zostawić i zaczynać od nowa xD

No ale ty jesteś oczywiście z tych wykopków
  • Odpowiedz
Cały ten proces mnie totalnie upokarza, jakby pluli na mnie z tego telewizora.


@lubiczklan: Ja sobie czytam tylko suche fakty, a i tak przecież parę dni przed już wszystko wiadomo bo piszą jako "nieoficjalne". Polecam.
  • Odpowiedz
Zakazy są nielegalne a wyniki biorą z kapelusza więc po #!$%@? się tym katować? Polecam mieć to w #!$%@? i starać się zachowywać jakby tego nie było.


@TheLizardKing: no tak nie do końca, bo 1) jest pandemia; 2) pana bagiety nie obchodzi, że zakazy są niekonstytucyjne i mandat i tak #!$%@?; 3) nigdy nie wiesz, co i kiedy zamkną 4) nawet jeśli nielegalne, to obostrzenia dotykają każdego w jakimś stopniu
  • Odpowiedz
@lubiczklan: #!$%@? ino w podskokach do psychiatry, jak konferencje rządzących „niszczą ci życie” czujesz się sterroryzowany i opluty xdd. Polecam tez wyrzucić telewizor i znaleźć sobie hobby. Pozdrawiam z kwarantanny
  • Odpowiedz