Wpis z mikrobloga

@Spejsonik: Dziewczyna nic specjalnego i gdyby nie ten zryp którego dostała nikt by dziś o niej nie pamiętał.
Nikt do dziś nie wie jak to się stało że tzw. "eksperci" wzięli do zaobrączkowania takich ludzi jak rudy lub typ z akademika. Musieli nieźle nakłamać w CV, myślę jednak że "ekspert" powinien znać się lepiej na ludziach a zwłaszcza na kłamcach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Spejsonik: Ja go wtedy broniłam przed niebieskim :) Że nie ocenia się wyglądu, że taki się urodził, że może schudnąć, że może jest fajny, może ma dobre serduszko, że nikt nie jest idealny itp. Niestety za tym paszczakiem stał niedobry charakter.
  • Odpowiedz
@arinkao: Przemek mieszkający w akademiku wcale nie był mocno poniżej średniej tego programu. W poprzednich edycjach mieliśmy przecież techno Grzesixa który miał jedynego widelca na spółkę że współlokatorem, Jacka z pleśnią nad wanną i Darka mieszkającego u mamusi. W tej edycji mamy Karola który ze swoim estetycznym mieszkaniem wypada na tle takich gagatków jak młody bóg..
Przemek co prawda swoim idiotycznym zachowaniem przekroczył wszelkie dopuszczalne normy żenady, ale ta żenada przyniosła
  • Odpowiedz
@Dewasta: Pomyliłam Grześka z akademikiem a on mieszkał w pokoju przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Myślałam o Grzesiu od Anki z cukierni. Podle zagrał na jej uczuciach, odcinki z tą parką powinny być pokazywane na wychowaniu do życia w rodzinie dziewczynkom 13-16 letnim bo takich typów nie brakuje i ja też się za gówniary nabrałam.
  • Odpowiedz
@arinkao: To że eksperci skupiają się na tym co kandydaci mówią a nie robią to nie nowość. Grzesiek od Ani którego wspomniałaś najpewniej mocno nakłamał albo przedstawił się jako ktoś bardziej dojrzały niż jest, a eksperci się nim zachwycili mówiąc że on robi bardzo dobre pierwsze wrażenie, że w pracy z trudną młodzieżą jest asertywny bo nie robi tego przemocą. Wystarczyło spojrzeć jak żyje - z dnia na dzień, imprezując, bez
  • Odpowiedz
@Spejsonik: Pamiętaj że Przemek kostium jednorożca musiał spakować przed wyjazdem na ślub do Stopnicy więc kimkolwiek by nie była jego panna młoda i jakkolwiek by go nie traktowała, on i tak miał jednorożca w bagażu.
  • Odpowiedz
@Spejsonik: Jestem w stanie w to uwierzyć, bardzo było widać niechęć kaczki, nie wygląda też na zbyt szczerą osobę. Dlatego go broniłam. Widz nie był w stanie wszystkiego odgadnąć co tam sie odpitala. Szkoda że nie pociągneli dramy w programie. Mógł wtedy się odezwać.
  • Odpowiedz
Czytając ten tekst Przemka można trochę zrozumieć dlaczego tak się zachowywał. W sumie mógł to lepiej rozegrać w programie jak chciał ją ośmieszyć, a ośmieszył tylko siebie.


@Spejsonik: to brzmi jeszcze gorzej niż wyglądało w tv, na jego niekorzyść...
  • Odpowiedz
Jestem w stanie w to uwierzyć, bardzo było widać niechęć kaczki


@arinkao: no skoro jej wzięli gościa kompletnie nie w jej typie, który od początku był też nastawiony na trollowanie, to nie wiem gdzie tu jej wina.
  • Odpowiedz