Wpis z mikrobloga

@szczuro187 masz tak niski poziom intelektualny, że nie potrafisz pojąć najprostszej analogii rzuconej ci w ryj, a mimo to jeszcze z dumą zarzucasz mi, że czegoś nie potrafię pojąć, co jest absurdalne, patrząc na tę sytuację z boku i na twoje problemy z prostą logiką. Wytłumaczę ci jak niepełnosprawnemu - ojciec w tej śpiączce też nie odczuwa bólu, też nie ma świadomości istnienia, podobnie jak płód. Czyli co, też nie jest w
@KobyleCaco nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak bardzo trzeba mieć #!$%@?, bezproduktywne i nic nie warte życie aby pisać randomowym ludziom w necie takie rzeczy
@TysonKlopp: nie głupku, nie można go zabić bo tak jak napisałem - jest dorosłym człowiekiem który może wyzdrowieć i normalnie funkcjonować, za to płód tym człowiekiem nie jest więc nie widzę żadnego problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szczuro187 musisz ratować się wyzwiskami, bo argumentami to się kompromitujesz, ale obojętnie jak będziesz się wysilać w kreatywności epitetów nie zmieni faktu, że nie masz racji. Ojciec za 9 miesięcy, będzie tym samym czym dziecko, które nazywasz płodem. Jednego chcesz zabić, drugiego zabraniasz zabić, mimo że ten ojciec też nie ma świadomości i nie czuje bólu, co było twoim koronnym argumentem za zamordowaniem dziecka. Poza tym żałosna to logika, że w jednej
@TysonKlopp: godziłbym się na eutanazje jeśli ten ojciec by bardzo cierpiał, jak nie cierpi to nie można go zabić bo jest już rozwinięty, dorosły i trochę już przeżył więc słabo by było go nagle zabić, płód za to to początek życia i dopiero się rozwija więc nic się nie traci. po drugie to nie, nie jest to żałosna logika, jesteś przynajmniej po części rozwiniętym płodem - można cię nazwać człowiekiem które
@MrPawlo112: Opis w porządku (pomijając pogwałcenie zasad interpunkcji i stylistykę xD), nie będziesz tracił czasu na kobiety z którymi i tak byś się nie dogadał. Gra w otwarte karty to dobra strategia. Chociaż można byłoby napisać również coś więcej o sobie, by dać pretekst do napisania do siebie na jakiś konkretny temat.