Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aquel_Retro_Masturbacja: kto w ogóle sprawdza stan konta w bankomacie zamiast w aplikacji? XD

@4kroki: każdy kto potrzebuje w nie na przy sobie telefonu?
W Millennium za to jest chyba 50 groszy i też się zdziwiłem bo kiedyś było za darmo, no ale sprawdzałem w wyjątkowej sytuacji.
No i stan konta widać to z po wypłacie z więc zawsze można mała wypłatę zrobić i za darmo poznać stan.
  • Odpowiedz
@mBank: Jak to działa? Klikam sprawdź saldo, pokazujecie mi stan i robicie -5PLN? Jeśli tak, to znaczy, że w momencie prezentacji wyniku jest nieprawdziwy - nieaktualny, stwarza to zatem podstawę do zareklamowania usługi. Czy może najpierw jest pobrana opłata za usługę, a potem dopiero wyświetla się saldo pomniejszone o 5PLN?

Tak czy inaczej to zwykłe k-------o kasować piątaka za coś takiego. Zwykłe k-------o. Praktykowane pewnie przez każdy bank w Polsce,
  • Odpowiedz
@login-jest-zajety: Wystarczy przejrzeć oplaty odnośnie swojego rodzaju konta... To jest kilka linijek, akurat sama mam konto w mbanku i lubię to, że ich tabela oplat i prowizji jest naprawdę przejrzysta, mają odnośniki, wystarczy jeden klik i chwila, żeby zorientować się co i jak. Miałam kiedyś konto w pko i nie potrafiłam się tam za nic odnaleźć w ich tabeli oplat i prowizji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mozgogrdyczka: Bronisz regulaminow bankowych jak niepodleglosci. Regulaminow, ktore najczesciej sa tak obwarowane c-------i gwiazdkami i klauzulami ze az nieczytelne. Zreszta maja takie byc. Co to w ogole za wieczne zmiany oplat co miesiac? Ale jak juz ktos Ci napisal. Jestes raczej z tych uleglych. Nie kazdy ma taki charakter.
  • Odpowiedz
@Aquel_Retro_Masturbacja: nie wiem czy to się zmieniło, ale jak t-mobile(specjalnie z małej) wykupił ERA, to wprowadzili takie fajne udogodnienie, przez które już z nimi nie jestem(i nie będę), otóż w ofercie "na kartę" za każde sprawdzenie stanu konta szybkim kodem, zaczęli pobierać 0,04zł, tak, 4gr za sprawdzenie stanu konta.
  • Odpowiedz