Wpis z mikrobloga

Po pierwszej nieudanej przygodzie z #motocykle gdzie po 1,5k km jazdy #fz6 s2 zatarł się silnik (nigdy więcej zakupów u handlarzy) przyszedł czas po 2 letniej przerwie na kolejny nabytek, tym razem postanowiłem nie opierać się w głównej mierze na wieku pojazdu i tak wybór padł na prawie 24 letnią Yamahe TDM 850 4TX ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wrażenia bezcenne, całkowicie inna charakterystyka motocykla i odczucia z jazdy. Zmylony uterenowionymi oponami wybrałem się w pierwszy #offroad na którym zaliczyłem 4 #paciaki :P i w ten sposób zostawiłem swój ślad na maszynie w postaci kolejnych otarć ¯_(ツ)_/¯ Do zobaczenia na drodze #motomirki :) #motomirko #motoryzacja
el3m - Po pierwszej nieudanej przygodzie z #motocykle gdzie po 1,5k km jazdy #fz6 s2 ...

źródło: comment_1616532659kmDtERcsmu5OTX09iPVyuo.jpg

Pobierz
  • 19
@el3m: Nie wiem czy pamiętasz ale pisałem kiedyś do ciebie o te stukanie w silniku. To w sumie u mnie tez waliła panewka i musiałem wymienić silnik w fazerze xDD
Niech nowa yamaha służy wiecznie :P
@el3m: zawsze byłem ciekawy tego motocykla, jaki on właściwie jest pod tyłkiem, terenowy czy asfaltowy, ile można sobie nim pozwolić poza główną drogą hmm..
@el3m: Szutry łyka praktycznie każdy motocykl. Opony dual niby uniwersalne, ale na asfalcie słabe (zwłaszcza na mokrym) i w wiekszym terenie też słabe. Jak dla mnie nadają się tylko na szuter (zjeździłem dużo różnych kompletów, od TKC 80 przez duale po szosówki). Ale to Twój motocykl i Twoje życie :) Lewa w górę!