Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 48
60 575 + 103 = 60 678

Zrobiłem dzisiaj pętlę przez Tarczyn i Grójec. I IMO to najlepsze tereny do jazdy w pobliżu Warszawy. W większości naprawdę dobry asfalt i prawie nie ma ruchu poza DK 50 a na 100 km zrobiłem niemal 350 m przewyższeń. Dla mirków z południa to śmieszna wartość, ale na zachód od Warszawy na tym dystansie sukcesem jest 100 m i to, jeśli poluje się na wiadukty nad A2 :) Ten wyjazd pokazał mi, jaką jestem jeszcze słabą cipką, bo nie uwzględniłem wiatru i źle rozłożyłem siły. Dałem trochę w palnik na tych górkach do 60 km, a 40 km powrotu miałem wmordewind i zajebiście się wymęczyłem. Momentami jechałem poniżej 20 km/h i gdyby nie sok pomidorowy zagryziony snickersem z wiejskiego sklepu, pewnie padłbym gdzieś po drodze :)

#rowerowyrownik #kwadraty #100

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
Pobierz kasin - 60 575 + 103 = 60 678

Zrobiłem dzisiaj pętlę przez Tarczyn i Grójec. I IMO t...
źródło: comment_1616531619Tobry7NMJsZUw9PXyJYuYR.jpg
  • 11
@jaworiano: https://we.tl/t-NGSAlHMsJk , ale to nie jest dobra trasa, bo robiłem na szybko w telefonie, klikając kilka punktów, żeby dobić do setki. Dlatego jest tam kilkukilometrowy fragment po poboczu S7 i po DK50. Na szczęście pobocza są tam całkiem szerokie, ale dużo tirów (podmuchów wiatru) i spalin. Z całej trasy najfajniejszy był odcinek Tarczyn-Grójec z wyjątkiem DK50, chociaż tam przez duży ruch tirów miałem średnią ponad 40 km/h ;)