Wpis z mikrobloga

Zestaw ma wtedy sens gdy kupujący zyskuje na tym, że wszystko czego chce ma razem, często w korzystniejszej cenie. Tutaj ma mnóstwo pierdół w zawyżonej cenie.
@leszke_pon: bo oni chca żeby było na półce a nie żeby przychodzili ludzie i mówili o ale sklep kiepski, nie ma konsoli która chce kupić. Teraz jest, a że jej nie kupujesz bo Ci cena nie odpowiada to już nie ich kłopot.
@leszke_pon: Ktoś kiedyś pisał, przy premierze czy kupować czy czekać, dobrze ludzie tam wtedy pisali, że dostępność nie będzie rosnąć więc ceny nie będą szły w dół, a raczej do góry. No i mniej będzie najbardziej opłacalnych golasów tylko bundle, by sklep zarobił na napaleńcach.
@leszke_pon: no wiesz, wielu ludzi ma odłożone parę zł by sobie kupować coś jeśli jest okazja, a nawet jeśli nie masz zaskórniaków to można było raty wziąć. Ja bez problemu za kupiłem przed świętami i się ciesze, bo nie muszę teraz uczestniczyć w tych podwyżkach cen i wciskaniu ludziom gier w bundlach których nikt nie kupuje bo i tak są w gamepassie ... A ci co są fanami Sony to nawet
@leszke_pon: w RTV euro to norma ...tam ludzie wyglądają jakby byli w obozie pracy przymusowej a nie w pracy ....
Z Xbox jest trudno ale pojawia się w dostawach w media Markt i innych dużych sieciach tylko niestety trzeba polować aż się uda. Polecam sprawdzać w południe stany, ja tak upolowałem w grudniu xsx.

Ponadto strony play Orange i inne niszowe dla graczy sklepy.