Wpis z mikrobloga

#kingdomcomedeliverance jak pokonać tych dwóch cweli w lesie podczas szukania tego gościa od węglarzy? Wiem że mogę się wrócić do Bernarda i on sam ich naklepie ale wolę jednak sobie ogarnąć ich samemu. Próbowałem na koniu i z łuku ale i tak dostaje po dupie bo bardzo szybko mnie sciagaja. Do tego zajebiście kombosy strzelają a ja nawet z perfekcyjnymi obronami nie daje rady
  • 7
@Gymski: W nocy jak zasną, to zakradnij im się do obozu i zatruj jedzenie. Ewentualnie jednego możesz załatwić we śnie a z drugim w walce 1v1 powinno pójść łatwiej, niż z dwoma jednocześnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gymski: jak na moje odstaw fabułę na jakiś czas i zajmij się zadaniami pobocznymi żeby trochę się wyskillować, bo przy późniejszych wątkach tej misji się w ogóle zesrasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gymski: Jak oni sobie spacerują, to możesz spróbować zajść od tyłu i jednego skrytobójczo ubić. Ja się z nimi wtedy waliłem normalnie na łeb, ale jak masz jeszcze duże problemy to dojdź do Użyc i tam przed pogadanką z księdzem zacznij robić poboczne questy.
@Gymski: To jest czasowe, po pewnym czasie będzie lipa więc nie robiłbym na razie pobocznych, z konia to łatwo idzie, można nawet wybić wszystkich połowców na początku xD Możesz zatruć strzały lub miecz, przed samą walka wypić wywar z nagniotków albo inny odwar który pomoże ci w walce, jak chcesz ich zabić podczas snu to najlepiej zdejmij wszystko co masz żeby nie hałasować, czarne ubrania zwiększają maskowanie.