Wpis z mikrobloga

@krzywy_kanister: nie wiem co masz na myśli ( ͡º ͜ʖ͡º) Jestem wyjątkowo padnięty dzisiaj. Zacząłem kręcić bekę z tego urządzenia ponieważ TIM.pl sprzedaje ten wynalazek jako zasilacz do laptopa ( ͡º ͜ʖ͡º)
Skoro nie wiesz to moze sprawdzic, z jednej strony kategoria jest zla ale cena, producent sa poprawne. Jasne, ze padniety, masz napisane na ekranie i nawet nie sprawdzasz co to jest skoro mylisz switch z injectorem..


@krzywy_kanister:

Supports all IEEE 802.3at- and IEEE 802.3af-compliant PoE devices (Wireless LAN access points and bridges, VoIP [Voice over Internet Protocol] telephones, IP surveillance cameras)


to mówisz że poe injector potrafi obłużyć standard at i
@vikop-ru, my też pozdrawiamy! I to podwójnie serdecznie ;). Dzięki za sygnał, ogarniemy temat możliwie szybko i możliwie perfekcyjnie. Te produkty pochodzą od naszych zewnętrznych dostawców, którzy odpowiadają też za opisy produktów. Najwyraźniej coś gdzieś poszło nie tak. To nas nie tłumaczy, tak więc oczywiście przepraszamy. Wstyd trochę...
@TIM_SA: proszę państwa.. ja takich kwiatków to widziałem dzisiaj od groma, tylko i wyłącznie dlatego ponieważ dostalem prikaz żeby kosztorysy weryfikować z cenami u Was xD no ale macie u mnie plusika bo nie tagowalem swoich wypocin ( ͡º ͜ʖ͡º)
@TIM_SA: a w sumie niech stracę ( ͡º ͜ʖ͡º) wbijam dzisiaj 40 lvl więc mam dzień dobroci i miłości dla wszystkich (no prawie wszystkich) ( ͡º ͜ʖ͡º) jeśli macie odblokowane pw lub udostępnicie jakiś adres mailowy to podeślę konstruktywną krytykę bez podś#!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ