Wpis z mikrobloga

brawo ja, mając wciąż polaków-tribali, oraz sukcesje według confederate partition, utworzyłem królestwa "great poland", "poland" i "litwa", po śmierci mojego króla-koksa, uskuteczniło się rozbicie dzielnicowe na moich synów, i teraz 3 oddzielne królestwa powstały

no nic, trzeba się cofnąć w czasie i zniszczyć tytuły królewskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ck3
  • 12
@guest: Odziedziczyłeś kasę i wojsko swojego starego! Jesteś #!$%@? pierworodnym, czy nie?! Pokaż tym wypłoszom śmiącym nazywać się Twoim rodzeństwem kto tu rządzi! (wojna powinna być krótka i skuteczna - zazwyczaj nie mają kasy na najemników, ani retinues - wszyscy zostali przy Tobie)
@wewerwe-sdfsdfsdf: @Pituk: @Nielubiemusztardy: @Stah-Schek: @Pikselowaty: @Hanys_ze_Sosnowca: wyszło piękne bordergore, usurpowałem sobie tytuł króla Polski, primary był tytuł króla Great Poland, a królowi Litwy pomogłem stłumić bunty, w międzyczasie kończyłem wojnę ojca ze śląskiem, lesser poland też moje(?) ale chyba nie do końca

kolejnym celem chyba będzie bohemia, i to chyba jako atak na królestwo
guest - @wewerwe-sdfsdfsdf: @Pituk: @Nielubiemusztardy: @Stah-Schek: @Pikselowaty: @H...

źródło: comment_16166252731rAmonvDfLWZbLNunbunmA.jpg

Pobierz
@guest: ja zawsze daje zgodnie z granicami księstw, znaczy wiadomo że nie zawsze jest to zrobione w idealny sposób bo wasale też podbijają ziemie no ale mniej więcej staram się tak to robić.