Wpis z mikrobloga

#gielda bierzecie Mercatora po takiej cenie? Jak to jest z tym wykupem akcji, ktory Zarzad rekomendował po min.400 zł, jak zobaczą ze kurs poleciał w dol to obniża rekomendacje na 300? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taki skup przebiega w formie jakis zapisów czy jak to dziala?
  • 6
@maniek74: Ja w merca wierzę, nie widzę czerwonych flag. Ale nie dobieram po ~340, bo mam już dużo wsadzone przy średniej 375. Gdybym srał hajsem to bym dobierał przy każdym spadku, ale muszę dozować. Miałem dziś ustawione dobranie po 320 na wypadek gdyby tak zleciało na otwarciu. Na zasadzie pójdzie w górę - dobrze, zleci i mi zbierze po 320 - też ok.
@maniek74: Za kilka lat spadnie. Tak naprawdę widać, że nie mają pomysłu co zrobić z pieniędzmi, które spadły im z nieba. Niby budują fabrykę, chcą wejść na rękawiczki użytkowe itd. ale to nadal rękawiczki, praktycznie ta sama gałązka przemysłu. Brakuje solidnej drugiej nogi i dywersyfikacji przychodów.
@maniek74: Będą zapisy, zapisać się możesz na wykup proporcjonalnie do posiadanych akcji. Przy skupie za 400 zł skupią 780k akcji, wszystkich akcji jest 10 604 525 czyli przelicznik będzie 0.07. Czyli za każde posiadane 15 akcji będziesz mógł się zapisać na skup 1 akcji.