Wpis z mikrobloga

@lizakoo: czy cyklady są spoko na 3 osoby do gier? bo w opiniach czytalem, że wtedy jedna osoba robi się zbyt potężna i powinno się grać w 4 minimum. Prawda to?
@steemm w sumie 2 nie znalazły się na fotce (betrayal at the house on hill i 7 cudow świata pojedynek), ale tak. W tym roku planuje kupić jeszcze 1-2 gry i jakiś dodatek
@sprawa cyklady bez dodatków mają wiele patologii, które osobiście zniwelowałem dokładając hadesa, monumenty i ruiny monumentów. Na poczatku ich nie widać, ale po kilku partiach będą wkurzały. Jeżeli w cykladach komuś odpuścisz to stanie się potężny w jakiś sposób i wykorzysta przewagę bardzo szybko. Wiele partii wygrałem, bo w jakiejś turze zrobiłem piękne oczy i ktoś zaniechał wykonania ruchu na moją niekorzyść. Im mniej graczy przy stole tym szybciej przewaga jednego gracza
@lizakoo: Spoko. Moge zapytac o polecenie?
co byś polecił do gry dla 3 osob ? Oprócz Eldritch Horror i sanctum :>
No i lubie figurki, jak będa to bedzie fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i preferoswane fantasy ;p ale wszystkie polecenia przyjmę ;)
@sprawa: Zależy czego oczekujesz od gry. Świetne kooperacyjne to Cthulhu: Death May Die/Martwa Zima/Betrayal at The house on hill/Robinson Crusoe

Rywalizacyjne to polecam gorąco Root/Everdell/Cyklady

Posiadłość szaleństwa trochę odradzam ze względu na politykę firmy. Gra jest świetna, ale żeby się bawić to musisz kupować drogie dodatki, bo jest w niej nikła re-rozgrywka