Wpis z mikrobloga

Dobra , #!$%@?
Zainspirowany najlepszymi wykopkowymi trejderami tagu giełda tj @Czachaaa , @Jamniki2 , oraz @burglar postanowiłem że kończę z kasynem na #gme i zamykam pozycję na stracie jakieś 1.8k i kończę ze spekulacja za większość portfela
Czytając moja mądra książkę stwierdziłem że taki leszcz jak ja nie ma szans wygrać z rynkiem, oraz że mimo że idzie dobrze przez pewien czas hossy ( chociaż teraz mamy spadkowzrosty czyli tzw szrongi) to w końcu #!$%@? się zapewne przez własną chciwość i powiększanie pozycji. Myślę że taki robak jak ja nie może kilkuletnio wygrywać z rynkiem spekulacyjnie i lepiej jest coś #!$%@? na długi termin i mieć #!$%@? na spadkowzrosty.
Taka rozkmina oczywiście naszła mnie przy kupie, na chłopski rozum , zupełnie jak @Czachaaa i jej się zamierzam trzymać
Dodam, że bitcoina również trzymam długoterminowo i on na razie, przy taktyce dca , najbardziej dał zarobić , także zamierzam również dokładać do moich pozycji na giełdzie miesięcznie jakieś grosze, z możliwością modyfikacji niezłych trądow

Zamierzam również śledzić tag i patrzeć jak się sprawy mają, ale liczę że moja psychika wytrzyma #!$%@? we własny portfel i nie sprawdzanie go codziennie ( na bitku taki poziom udało mi się osiągnąć )
Idzie lato, ja chcę zbudować formę a nie patrzeć się w wykresy i cyferki.

Co do gme to pewnie się mylę, ale mam źle przeczucia co do tego i ani trochę nie wierzę w nierealne wyceny z tagu

Chciałbym zainwestować w kilka stabilnych etf oraz kilka stabilnych spółek jak i również jakieś xpeng oraz nio wrzucić ( nio już mam po 66$ xD ) ale też parę pennystocks za jakieś 5% portfolio

Za jakiś czas postaram się zrobić update jak to idzie, i liczę na fajny eksperyment taki paroletni żeby było się czym pochwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • 62
  • Odpowiedz
@gosciu82 #!$%@? po tych wszystkich memach, kłótniach, wyzwiskach i całym szambie sprzedałeś że stratą? XD już się mogłeś nie przyznawać ale szanuje za szczerość haha
  • Odpowiedz
@szklisty: na pewno juz jutro wywali!!! JesCze dwa tygodnie i fundusze na pewno odkupią a naczelny naganiacz rabusek sfinansuje wraz z rzepem wykoparty na szczycie zlotej44
  • Odpowiedz
@gosciu82: to już nie lepiej było zostawić sobie chociaż jedną akcję? Najpierw piszesz, że kupiłeś spekulacyjnie, a teraz spekulacyjnie sprzedajesz ze startą. #!$%@?, siedzę na tym tagu od przedwczoraj, a nic a nic nie rozumiem ludzie tutaj.
  • Odpowiedz
@Jamniki2: jebnalem i szczerze to mam gdzieś co se tam ktoś pomyśli. moim zamysłem jest zyskać a nie zyskać a potem stracić zysk. Chce być inwestorem a nie spekulantem którego nie wiadomo co czeka. W dupie mam kogoś gadanie - liczy się to co chce osiągnąć i że chce to zrobić samodzielnie dzięki swojej analizie a nie że mnie ktoś nagonil
  • Odpowiedz
@Rabusek: mogłem , mogłem ale stwierdziłem bardziej niż jakieś przestraszenie się dalszej straty że chce świadomie coś robić dzięki swojej percepcji a nie - bo kolesie na reddicie tak piszą. Nie zrozum mnie źle - życzę żeby wam się udało, aczkolwiek ego Janusza zawsze będzie się cieszyło jeśliby teraz tylko spadalo( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po prostu ja w ten świat nie chce wchodzić na farta i
  • Odpowiedz
@whoru: to jest właśnie to. Ciężko to pojąć. Mi również dlatego łatwiejsza droga może wydawać się długoterminowa inwestycja. Chociaż to się okaże
  • Odpowiedz