Wpis z mikrobloga

Rafin i jego sprawny marketing xD.


@Bratkello: głupio bym się czuł gdybym tam zamieszkał po takiej kampanii reklamowej. Luksusowe marki pokazują swój luksus bez wciskania słowa luksus w co drugie zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wychwalany: Ostatnim hobby moim i mojej żony to oglądanie obrzydliwych mieszkań na otodomie z tytułami - "PREMIUM", "LUX", "PRESTIŻOWY" czy "WYSOKI STANDARD" - oczywiście te atrybuty tylko pojawiają się w opisie, bo na zdjęciach najtańsze rzeczy ;)
  • Odpowiedz
@Bratkello: > 13k pln

To ja pamiętam jak jeszcze z 2 lata temu były na Polaka po 10k sprzedawane mieszkania tuż przy samym moście grunwaldzkim i się zastanawiałem kto to kupuje w takiej chorej cenie a tu 13k na karłowicach xD
  • Odpowiedz
@Tommy__: Akurat na Polaka cena ma uzasadnienie - lokalizacja, a sam budynek bardzo ładny - bo na elewacji cegła klinkierowa, a nie bieda styropian :P. Z perspektywy czasu to 10k to jak za darmo :P
  • Odpowiedz
@Wychwalany: miałeś kiedykolwiek do czynienia ze sprzedażowcem z Rafina? Pan Andrzej który w życiu słowa prawdy nie powiedział i jego uczeń, który również pobiera nauki w ciężkim fachu bycia cynicznych #!$%@? to prawdziwy dream team ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
miałeś kiedykolwiek do czynienia ze sprzedażowcem z Rafina?


@shinX: niestety nie znalazłem jeszcze w rafinie mieszknia które by mi odpowiadalo, ale lokalizacje maja spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz