Wpis z mikrobloga

Donosik w sprawie ponaglenia do cenzury? O, będę musiał zgłosić twoje haftowanki łowickie niepoważnie traktujące Gwiazdę Davida.
  • Odpowiedz
I gdzie tu złamanie przepisów? Nie niszczę żadnej symboliki publicznie, nie nawołuje do niszczenia, obrazek znaleziony w necie. Ładne, geometryczne, czerwone wzorki.
Zgłoszenie zamieszczone przez Szunisa to po prostu ordynarna próba zastraszenia mojej osoby a nawet wymuszenie na moderacji ocenzurowania wypowiedzi lub nawet zbanowania niewygodnych osób. To jest ta wolność poglądów promowana przez liberałów?
  • Odpowiedz
Pod presja wykopowej Hasbary pod przewodnictwem jeweskiego fukcjonariusza politycznego zmieniłem avatar na bardziej postępowy. Parę homoseksualistów w miłosnym pocałunku - Izraelczyka i Palestyńczyka. Teraz może być czy to również obraza?
  • Odpowiedz
  • 0
@Asrael
Normalnie powinieneś dostać bana za nieregulaminowy avatar (podobnie powinno być z opisem), ale jak sam dobrze widzisz, moderacja na wypoku działa, jak działa...
Powinieneś w sumie cieszyć się... Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
Pokazałeś swoje totalitarne zapędy. To juz nawet opis, choć zgodny z prawdą jest niewygodny dla ciebie? Powinieneś się wstydzić swoich czynów zamiast jeszcze wygrażać.
  • Odpowiedz
Nie mydl oczu. Nie mnie. Myślę że linka z ową plugawą próba zastraszenia powystawiam na FŻP i Wirtualnym Sztetlu. Oczywiście z odpowiednim komentarzem. Ciekawe jakie będą reakcje. A może ciebie tam jakoś znajdą i utrą noska za podburzanie do antysemityzmu. Twoja jawnie antypolska i obsceniczna wręcz działalność raczej nie służy dobrym relacjom między społecznościami, narodami. Szczególnie gdy już ziemia niektórym pali się od nogami. Mam nadzieję że trafię do mądrych głów które
  • Odpowiedz