Wpis z mikrobloga

Moja słabość to marnowanie czasu na moim komputerze. Udało mi się usunąć mój poprzedni problem uzależnienia od Facebooka, blokując moje konto na 2 miesiące. Kiedy wróciłem do FB, byłem w zasadzie wyleczony. Nie czułam już potrzeby codziennego sprawdzania tego i upewnienia się, że wszystkim gratuluję nowych dzieci i współczuję tym, którzy ponieśli stratę bliskiej osoby. Jedynym powodem, dla którego wróciłem do FB, był kontakt z członkami rodziny, z którymi nie miałem innego sposobu skontaktowania się. Mój czas bez fb był doskonały.


https://www.mrmoneymustache.com/2012/05/24/mrs-money-mustache-routine-will-oil-the-machine/

My weakness is wasting time on my computer. I was able to attack my prior Facebook problem by disabling my account for 2 months. When I went back, I was basically cured. I no longer felt the need to check it every day and make sure I congratulate everyone with new babies and sympathize with those who had a loss. The only reason I went back was to connect with family members that I had no other way of getting in touch with. My time without Facebook was Excellent.
#mrmoneymustachequotes #uzaleznienie
  • 2