Wpis z mikrobloga

Siema, chcę w końcu po wielu latach rzucić zwykłe fajki - płuca już nie te xd
Jakiego IQOSa polecacie najbardziej, IQOS 3 DUO będzie najlepszym rozwiązaniem? Jakie wkłady do niego najlepiej oddają smak zwykłych szlugów? Czy kody zniżkowe które śmigają po necie działają o gdzie najlepiej kupić stacjonarne, online?
Czy może GLO jest lepsze? - cena raczej nie gra roli.
Dzięki za ewentualną pomoc ;)
#iqos #heets #papierosy #glo #gownowpis #pytanie
  • 22
@elo_320: Też nie za pierwszym razem mi się udało. Próbowałem gum, plastrów i wszelkich możliwych wynalazków. Paradoksalnie przestałem palić w końcu na zasadzie "od jutra nie palę w ogóle" bez żadnej pomocy.
@elo_320: zwykłe szlugi to Terracota i dark tobacco. Jeśli palisz dużo to glo bedzie lepszym rozwiązaniem bo więcej się napalisz więc mniejsze prawdopodobieństwo że cię będzie ciągnęło do zwykłych fajek.
Co do zniżek możesz kupić online z kodem zniżkowym MGMOR6PL przez glo.pl ze zniżką 10 zł i odebrać 3 paczki darmowe, albo przez maszwybor (ostatnio problemy z serwerami) za 29. Stacjonarnie odbierzesz jedynie z kodem z maszywybor ale nie dostaniesz darmowych
@skiros: Próbowałem, nie dla mnie. Za dużo zabawy, porozlewane liquidy itd. ;) Kupiłem dzisiaj IQOSA testuje różne wkłady, narazie najlepsze są niebieskie heetsy - mentolowe. O dziwo zwykłych fajek mentolowych raczej nie lubię.
@elo_320: używałem przez ponad rok iqos.z czasem zaczęło mnie irytować czyszczenie.smród i nierówne heetsy.raz lepsze raz słabsze.do tego co raz więcej ich używałem zwłaszcza jak trafiły się słabe heetsy.ostatnio zamówiłem glo hyper i już nie wrócę do iqos.bardziej można się nasycić.tryb turbo dający mocniejsze chmurki, brak smrodu.możliwość inhalacji jeden po drugim i o wiele lepsza cena.porównując te dwa urządzenia moim subiektywnym zdaniem nowe glo jest o wiele lepsze i wygodniejsze.