Wpis z mikrobloga

@Mescuda: 4200zl miesiecznie z zapomoga na 6 osob xd bo niezaradna kobieta nie umie programowac i zajmowac sie 5ciorgiem dzieci.

Ale pękły dupy. Jeżeli chcecie żyć za 700zl osoba miesiecznie to pozdrawiam. Niby wszystko drożeje a patologia ma eldorado za 700zl xd hit!
  • Odpowiedz
@maikeleleq: a to patus zafajdany, na czarno robi za 7000zl msc, to się kłóci z prawicowym myśleniem. Gość sobie radzi, omija podatki, zarabia grubo ponad średnią krajową.

To rzeczywiście patus i nierób
  • Odpowiedz
@Mescuda: alimenty z mopsu to jest patola, jak ojciec bombelków nie chce płacić to zamiast kierować go do więzienia, to powinno się wysyłać takiego osobnika do ciężki robót - rano pobudka, chleb z wodą i praca po 16 godzin. Gwarantuje, że ściągalność alimentów byłaby na bardzo dobrym poziomie. A tak nie dość że podatnik płaci na dzieci, to jeszcze na ojca w więzieniu musi bulić, a książę leży cały dzień na
  • Odpowiedz
  • 0
@Mescuda Do tego jeszcze paczki żywnościowe (czasem ubraniowe), kolonie dla dzieci (no teraz pandemia to pewnie nie będzie?) i zapomogi celowe.
  • Odpowiedz
@Mescuda: W naszym systemie Alimentowym kiedy mąż idzie do więzienia najlepiej się rozwieść...
Kiedy jest w więzieniu nie może praktycznie pracować i przysyłać pieniędzy rodzinie, chyba że się rozwiodą to wtedy matka zacznie dostawać hajs z funduszu alimentacyjnego a więźniowi zaczną rosnąć długi.
  • Odpowiedz
@kholat1945: chcecie powiedzieć że te blondynki w nowym białym merolu to matki biorące 7,5 tys zasiłku?
Przecież za 7,5 tys na wiosce to można żyć na poziomie wójta.

Mam taką jedną patologiczną rodzinę po stronie ojca. Ona urodziła 7 dzieci i jakoś każde wchodzące w dorosłość idzie do pracy.
Kiedyś zapytałem ich dlaczego idą do pracyi co nimi kieruje. Chcemy jeść Rafał, chcemy jeść.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zdanewicz: tu nie chodzi jak można żyć tylko o to dlaczego ktoś za darmo dostaje 7 koła miesięcznie, gdzie czasami dwie pracujące osoby tyle nie mają łącznie razem xD ha tfu na patologię
  • Odpowiedz
7.5k żeby wyżywić i ubrać 6 dzieci? No spoko. Naprawdę żyć nie umierać. To już chyba lepiej samemu te 2.5k zarabiać prawda? Czy źle podzieliłem 7.5 na 6?


@nyo7: jedzenie tez dostanie, tj. paczki i ubrania z caritasu czy czegos jak sie postara.. Albo wydebi od sasiadow bo ona taka biedna, samotna.. Podreczniki i cala wyprawke tez na lajcie ogarna jej.. Oplaty za dom. W sumie jak nie zaplaci to co
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mescuda: i co to jest 7,5k na piątkę dzieci plus koszty bieżące? Przecież to nadal wegetacja. Wykopki myślą że ktoś na socjalu będzie teraz się bujał w audicy i ubierał w Gucci a to jest ledwie 720pln na członka rodziny, powodzenia.

Oczywiście nie mówię że socjal ma być większy, według mnie im go mniej tył lepiej ale nie róbmy z ludzi debili że ta typiara będzie opływać w luksusy
  • Odpowiedz