Wpis z mikrobloga

  • 1
@Mr_Beniz ranking chyba z baraku socjalnego, nie wiem jakie znaczenie ma wzrost (może duże), ale mam 182cm i 20cm hamulec od karuzeli w spodniach, a wszystkie przygody z inteligentymi dziewczynami poprzedzały rozmowy, penis byl drugoplanową niespodzianką. Z dupy ranking, pogrqzajacy przegrywów. Bajer a nie widoczne zyly i duże dłonie się liczą dla wartościowych #!$%@?ów.
  • Odpowiedz
@Mr_Beniz: Widoczne żyły? Fuuuuuuj! (°°

Wszystko tu jest relatywne. Możecie znaleźć faceta który nie ma większości wymienionych cech i kobitki będą się za nim uganiać, a możecie też dać takiego który szczyci się wszystkim a i tak nie ma tego "czegoś".

Takie rankingi są trochę bez sensu.

A oglądanie mózgu nie jest fajne.
  • Odpowiedz
@Mr_Beniz: btw, czy jakakolwiek kobieta powiedziala, że wygląd się nie liczy zupełnie? Liczy się oczywiście. Ale pretensje o to, że ludziom podobają się inni, atrakcyjni ludzie jest po prostu głupiutkie i zabawne. Ty byś pewnie wziął lochę 150 kg z brzydkim ryjem z pocałowaniem ręki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale dodali również opcję "mózg" więc co niektóre panie miały okazję by się wyłamać i wybrać opcję niezwiązaną z fizycznością u faceta.


@DonTadeo: tam jest z 10 opcji, na nawet tego nie zauważyłam i podejrzewam, że panie czytające pierwsze opcje również nie, bo już wybrały swoje preferencje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sing: @peja_ricardo12: a ja się zgodzę z kolegą sing, mój pradziadek miał chyba z 185-190 cm, ostatnie kilka lat przeżył leżąc, nie mogąc się ruszać, ale dożył 90. Jego żona dożyła 99 lat i do końca była sprawna, a wzrost mniej więcej 165 cm. Wcale nie jest tak zajebiście dilować z tymi wszystkimi chorobami, które się wiążą z wysokim wzrostem - samo obciążenie dla serca dużo większe.
  • Odpowiedz