Wpis z mikrobloga

@FueGo Woooow! Petarda!!! Jak często robisz podmianki? Jakiś patent na to przy tej pojemności? Ostatnio odkryłem że są różne metody i sprzęty (np. JBL in out).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hopsen: a co dwa tygodnie im mniej grzebiesz tym lepiej i też nie chce mi sie nie chce czasami. Jak ma się dobry filtr to tylko dolewki i raz na jakiś czas wypłukać wkłady w wodzie z akwarium (odlanej)
Mój patent to zlać do wiaderka z 20-30% wody (oczywiście kawałkiem uciętego węża ogrodowego, szkoda kasy na te odmulacze itd) , podłączyć węża do kranu i nalać nowej xD juz dość wydałem
oczywiście kawałkiem uciętego węża ogrodowego, szkoda kasy na te odmulacze itd


@FueGo: Załóż na koniec węża przyciętą plastikową butelkę 0.5 i masz odmulacz diy. Ładnie można grzebać w dnie i nie zasysa żwirku :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ewataewa: dal bym plusa, ale wykop jest #!$%@? j się nie da... I nie bardzo mi odmulacz potrzebny, wężem sciange to co filtr nie wezmie. Dzięki za rade
@FueGo: :) Może niech ktoś jeszcze podpowie, bo nie wiem jak to się spisuje przy piachu, ale żwirek ładnie można odmulić. Ale co ja będę radzić, jak widać piękny zadbany baniaczek :)