Wpis z mikrobloga

#pysznepl #pyszne
Chciałbym przestrzec wszystkich przed użytkownkiem @ResselerSeler
To perfidny oszust, który chce sprzedać kody na pyszne a płatność ma odbyć się na doładowanie jego nr tel: 511947315. Najprawdopodobniej jest też właścicielem numeru 504208836.

Ja zgodziłem się tylko na transakcję przelewem, podał mi nr konta, po otrzymaniu przelewu kontakt się urwał. Potem usunął wszystkie swoje wiadomości, ale na szczęście zdążyłem zrobić screeny ;)

Zgłosiłem reklamację do banku, reklamacja została przez bank uznana, a bank oszusta będzie się kontaktował z właścicielem konta w celu złożenia wyjaśnień. Sprawa trafia również na Policję. Straciłem (w sumie nie straciłem bo mój bank uznał mi reklamację) 5zł, ale nie odpuszczę oszustowi, zwłaszcza że w tym przypadku łatwo będzie go namierzyć. A Was przestrzegam przed jakimikolwiek transakcjami z posiadaczami 2 w/w numerów telefonu.
  • 9
@dizzydom: Niby tak, ale jak ktoś jest zajęty bo np. aktualnie jest w pracy a kwota transakcji jest bardzo niska, to nie zawsze chce się sprawdzić wiarygodność itp. Ja dopiero po tym się dowiedziałem, że kolor zielony oznacza świeżego użytkownika, są czasami w życiu ważniejsze rzeczy niż uczenie się rang na wykopie ;)