Wpis z mikrobloga

@Flash_Anderin: Odpowiedź (d) - nie dotyczy. Kończyłem LO, niby w teorii też z informatyką w nazwie profilu klasy, ale wydaje mi się, że technikum byłoby dużo lepszym przygotowaniem do studiów na politechnice.
  • Odpowiedz
@Flash_Anderin w technikum możesz trafić na ziomeczków którzy będą również mieć zajawkę na programowanie, może być warto aby nie stracić zapału, wątpię abyś się czegoś wartościowego nauczył w szkole samej w sobie
  • Odpowiedz
@Flash_Anderin: Kończę w tym roku technikum informatyczne i w przeszłości zastanawiałem nad liceum<>technikum. I tak sobie myślę, że zrobiłem sobie dwie kwalifikacje, pierwszy certyfikat cisco, poznałem na pewno więcej teorii, niż gdybym miałbym to robić na własną rękę i praktyki u janusza były. Był też czas na samorozwój. Także chyba na plus. A co do twojego pytania to chyba mogę powiedzieć, że na pewno nie zaszkodzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Flash_Anderin: Pomogło na starcie kariery. Znajomi po LO rozwozili kebaby a ja dostałem pierwszą pracę od razu w IT. Z technikum idzie coś wyciągnąć, trzeba tylko chcieć.
  • Odpowiedz