Wpis z mikrobloga

A wrzuce bo dawno nie było, ładna pogoda i w ogóle #toyociara #celica #samochody

Tak wiem, wyglada szybciej niż jeździ i ch*j z tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mogę zrobić małe podsumowanie z 2 lat, otóż:
- pewien pan zarysował mi zderzak wiec zapłacił za odmalowanie i naprawę
- przegląd co roku bez problemow i oby tak dalej tfu tfu
- nie pije oleju
- na światłach śmiało ruszysz pierwszy a potem to różnie bywa
- jak w końcu wydech trzeba będzie wymienić to zrobię taki pierdzacy żeby wkurzał sąsiadów
- fotele super fajne ale w dłuższej trasie boli dupsko
- zrobiłam tyle km co nic wiec przebieg nadal w okolicach 60 tys.
- zaje*alam w krawężnik raz bo wpadłam w poślizg na plamie oleju, okropnie się prowadzi bokiem, nie polecam, Adam Małysz (brak ofiar, auto bez zadrapania)
Pobierz
źródło: comment_1616167900H6H71i9Mxi7ZMK6nvX2Avn.jpg
  • 14
@Dejwi996: szkoda ze chociaż na tył nie ma
@Decode: spoiler jest ale ten wielki z GT to wyglada jak stół i karykatura spoilera XD

A za 17stkami się rozglądam ale nie chce mi się wymieniać póki nie trzeba

@asdfghjkl: być może ale niebieski mi pasuje do kurtki ( ͡° ͜ʖ ͡°) XD
@PaulStanley: Fajny polift, ważne że silnik bez wady olejowej. Jak chcesz spojler to polecam kaminari, podobny do tego gt w sumie, chociaż mi się bardziej podoba. Mieć auto z takim przebiegiem to jak wygrać życie. Trzymaj i się opiekuj :D
@Atreyu: tate już jest następny w kolejce jakbym musiała się pozbywać ( ͡° ͜ʖ ͡°) aczkolwiek raczej dam w garaż i zrobię SORN jak mnie przyciśnie ze muszę co innego kupić i nie mogę dwóch utrzymać.

Ale na grupie celica uk spoko znajdziesz jakaś za pare stówek do rozwalania. Do nauki w sam raz a i nie szkoda bo te z małym przebiegiem to tak minimum 2.5-5k