Wpis z mikrobloga

Minęło już trochę czasu od poprzedniego konkursu, więc jedziemy z kolejnym ( ͡ ͜ʖ ͡) Do wygrania trzy zestawy kosmetyków samochodowych.

Co zrobić, aby wygrać? Napisz (lub pokaż) w komentarzu pod tym postem jak wyglądałby samochód Twoich marzeń. Uzasadnienie oczywiście mile widziane. :)

Zestaw nagród otrzymują dwie osoby z największą liczbą plusów oraz jedna wybrana przez zespołowe jury. Plusy zbieramy do 22.03.2021, do godziny 20:00.

#rozdajo #konkurs #motoryzacja #rajdy #rajdy24 #samochody
KajetanKajetanowicz - Minęło już trochę czasu od poprzedniego konkursu, więc jedziemy...

źródło: comment_1616159821sFV9qc6Vl2Fh5v1XD6ooo7.jpg

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
@KajetanKajetanowicz: A do pary do Dusterka już bardziej na poważnie dupowóz codzienny - Citroen C6 3.0 V6. Z wyglądu do dzisiaj nie mam pojęcia czemu mi się podoba. Niestety albo stety obecnie auto nieosiągalne (na Otomoto dwie sztuki z przebiegami około 200k, stan igła ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Może i lepiej że nieosiągalne, bo nie miałbym czasu na doprowadzanie go do sprawności.
BDJQP - @KajetanKajetanowicz: A do pary do Dusterka już bardziej na poważnie dupowóz ...

źródło: comment_1616181836A5oGC9gTe3mxrdiPPZTNwd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KajetanKajetanowicz: A ja chciałbym mieć nowego Mercedesa Vito.
- Po pierwsze mam rodzinę, tak więc przy 3 dzieci jakiś wakacyjny wyjazd to nie problem. Wszyscy siedzą wygodnie na osobnych fotelach, duża przestrzeń bagażowa
- Po drugie wysoka pozycja za kierownicą, która oznacza świetną widoczność i naprawdę dużo lepsze podróżowanie niż w normalnych autach. Już nawet małe minivany typu Scenic mają dużo lepszą widoczność i lepiej takimi autami się jeździ niż
Lampartini - @KajetanKajetanowicz: A ja chciałbym mieć nowego Mercedesa Vito. 
 - Po...

źródło: comment_1616186976Yyi9YCaga1WMUNxwaA91Rq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KajetanKajetanowicz: Dodge Viper. 8.4l V10 z przodu, manualna skrzynia po środku, napęd na tył. I tyle. Jesteś Ty i maszyna. Największy seryjnie produkowany silnik w aucie osobowym, żeby wszystkie octavie 1.0 tsi piszczały na widok tego auta.
Postanowiłem sobie, że nie mogę umrzeć dopóki sobie nie kupię takiego!
  • Odpowiedz