Wpis z mikrobloga

Teraz fani snydera spuszczający się nad 4 godzinną kaszaną wypchaną całą masą scen, które nic nie wnoszą do filmu, będą domagać się dalszego następnego filmu od snydera. Na szczęście osoba, które dała zielone światło na snyder cut, już nie pracuje w warnerze. Swoją drogą jak tak bardzo można nie rozumieć postaci Supermana, który powinien być najbardziej ludzką postacią w JL, a dostajemy bully, który się nie uśmiecha i znęca się na wrogiem odcinając mu kończynę. #snydercut #dc #superman #superhero
  • 20
@krzywy_kanister: pieniądz, może zmienić wszystko. A wygląda na to, że pieniądz siedzi w SnyderVerse bo wszystko wskazuje na to, że ZSJL okazał się być hitem. Zbiera dobre opinie wśród recenzentów, świetne wśród fanów i - jeżeli pójdzie za tym wzrost subskrypcji na HBO Max- będzie rozważana jakaś forma kontynuacji. Białe kołnierze już sobie to odpowiednio policzą.
@SLyer: Co niby wskazuje na to, ze jest hitem? Wonder Woman 1984 tez mialo swietne recenzje na podstawie recenzji przedpremierowych, na razie poza nimi widze natłok psychofanow Snydera, niech minie kilka dni, tygodni i wtedy zobaczmy. DC filmowe juz jest wystarczająco "rozjechane" zeby teraz brakowało jeszcze dodawac Snydera po latach.
@krzywy_kanister: wiesz, możemy się wymieniać tu tym ,co wywróżymy z fusów. Prawda jest taka, że ZSJL też miało nigdy nie powstać, a powstało. Jak krawaciarz wyczują kasę to wszystko jest możliwe. Ja się świetnie bawiłem, jestem targetem tych filmów i chce kontynuacji, ty nie i masz #!$%@?. Więc ja będę czekał i dobrze się bawił, a ty żyj dalej z jakimś dziwnym i niepotrzebnym hejtem na film o ziomkach w spandeksie.
@SLyer: Jaką kasę co #!$%@?, JL było klapą finansową, dołożyli teraz 70 baniek do snyder cut, które nie zwróci im nawet 1/5 tej sumy. Filmy na streamingu nie zarabiają tyle ile w kinie. Decyzja o powstaniu snyder cutu nie ma sensu ani ze względu finansowego ani artystycznego. Hamada powiedział już nie będzie kontynuacji, z resztą widać jak teraz w dc odcinają się od snyderowego smrodu. W Aquamenie wydarzenie z JL są
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@galagaguy: piszesz o jasonie kilaru, CEO Warner Media, i on dalej jest na stanowisku. Jeżeli będzie taka wola i sens biz wdowy to Snyderverse może wrócić na HBO max jako seria oryginalna. A to, że współczujesz mi gustu jest bez znaczenia. Ja się dobrze bawiłem, i pewnie będe bawił znów gdy włączę sobie ZSJL drugi raz, a ciebie boli dupa. I kto ma lepiej?
@tarkaz: Wonder Woman 1984 tez mialo pozytywne oceny na poczatku. Na razie mamy kombinacje ocen przed premiera i ocen psychofanow zamiast ludzi ktorzy by wybrali sie do kina. Przecize Snyder nie zrobil dobrego filmu od czasow 300 a i z 300 mozna by sie klocic, ze wyszlo najlepiej poniewaz trzymal sie kurczowo materialu zrodlowego.
kombinacje ocen przed premiera i ocen psychofanow zamiast ludzi ktorzy by wybrali sie do kina


@krzywy_kanister: twierdzisz, że psychofani nie wybraliby się do kina? jak oceniłeś film to też jesteś psychofanem?
Miras film Ci się może nie podobać, ale hate train na Snydera odjechał z peronu parę lat temu, jak zdecydowałeś się obejrzeć 4-godzinny film reżysera, którego nie uznajesz od lat, to jest to w tym momencie samozaoranie ¯\_(ツ)_/¯
film jest
@tarkaz: Obejrzalem z ciekawosci, film mial premiere dopiero w czwartek. Sam fakt, ze film byl tworzony dzieki szychom z Warner Bros a nie z wydzialu zajmujacego sie filmami z DC. Samooraja to sie ludzie ktorzy twierdza, ze to swietny film, najlepsza rzecz od wymyslenia krojonego chleba. Sam Snyder pokazywal swoje dziwaczne podejscie kiedy nawijal nonstop jaki Snydercut bedzie zajebisty zamiast promowac kolejny autorski film o zombie. Fani Disco Polo czy rapu
@krzywy_kanister: widzę mocno konserwatywne poglądy u kolegi i również inside z fabryki snów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak nast. razem będziesz kupować pieczywo to pamiętaj, że masz większy wybór, niż krojony chleb, a przy okazji życzę udanego seansu na kolejnych filmach Snydera ( ͡º ͜ʖ͡º)
@krzywy_kanister ale masz gościu pęknięcie
dupy o ten film XD boli cie, że obaz ze stajni DC jest o dziwo dobry i się fajnie ogląda? Ja #!$%@? to są filmy o facetach w pelerynach walczących z kosmitami.
Nie podoba Ci się to oglądaj po raz 20 filmy z Marvela które praktycznie niczym się nie różnią poza kilkoma wyjątkami
@galagaguy: dobra zmieniam zdanie, jest alfred robiący dobrą herbatkę podoba mi się i viktor dostał jakiś background, szkoda, że i tak jakby snyderowi córka nie umarła to 70% tych rzeczy nie trafiłaby do wersji kinowej