Wpis z mikrobloga

Leże sobię w lóżku z gorączką, kaszlem, bólem mięsni, bólem pleców
W przychodni mi powiedziano że nie ma terminów na teleporady.
Moja narzeczona pracuje jako opiekunka w żłobku i musi chodzić normanie do pracy,
Jeżeli mam covid to niedługo ten cały żłobek będzie jedną wielką wylęgarnią zarazy (_ )
#koronawirus
  • 21
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lubiemeble: to napisz, że miałeś. Dodaj brak smaku życia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kłamstwo to domena tego systemu, a testów teraz i tak nie braknie. A jak jedna przychodnia nie działa to ja zamień,mozna to zrobić przez profil zaufany.
  • Odpowiedz
@lubiemeble i dlatego tyle to trwa. I jeszcze znajdą się wykopki co nie rozumieją tej prostej zależności xD cóż zarazisz bombelki, bombelki zarazą rodziców i cyk całe działy w jakiś pracbazach będą do zamknięcia xd
  • Odpowiedz
@lubiemeble: żłobki mój drogi zawsze były jedną wielką wylęgarnią zarazy. Rodzice takie #!$%@? że potrafią nafaszerować dziecko wszystkim byle gorączki nie było. Trzymaj się Miras
  • Odpowiedz
@lubiemeble: szczerze mowiac i po doswiadczeniach znajomych i rodziny, to jest spora szansa ze to narzeczona ze zlobka przyniosla, tylko ona przechodzi bezobjawowo, a ciebie sieklo.
Ludzie wypychaja dzieci do zlobka/przedszkoal w takim stanie, ze ciezko zeby personel czegos nie zlapal.
  • Odpowiedz