Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem oglądać.
Oglądałem na raz całość.
Nie nudził się w zasadzie wcale - prócz jednego momentu prawie na początku ale to jeszcze nie wczułem się w tempo.

Nadal są pewne motywy i zbiegi które są takie sobie, ale przedstawienie głębsze różnych wątków i zmiany bardzo na korzyść.

Zupełnie inny film. Pierwsza wersja 4/10 a druga 8/10. xD

Na tamtej się męczyłem strasznie.
#marvel #mcu #dc #dcu #snydercut #hbogo #film #dccomics
  • 11
@milymirek: też mam takie odczucia, w ogóle teraz chociaż wiadomo czemu ten Stepujący Wilk tak chciał się wykazać, coś więcej o kostkach itd. historia zdecydowanie nabrała sensu. Nawet Cyborg przestał #!$%@?ć
@milymirek: 8/10 to troche przesada, ale takie mocne 6/10 by bylo. Film nadal jest kiepski, obstawiam, ze jakby taka obcieta 3 godzinna wersja trafila do kin to oceny bylyby rownie kiepskie jak na orginale.
@miki4ever: Może to wina postaci, albo producentów. Marvel stopniowo budował serię i rozbudowywał o nowe postacie (w sensie w filmach). A DC, Batman, dawno temu Superman, i nagle film, że Batman bije się z Supermanem, ludzie w ogóle nie kojarzą tego motywu, dlaczego w filmie obie postacie się biją? (za krótko w filmie jest to wyjaśnione). W szczególności, że biją się "dobre" postacie. Jakby zabrakło filmu z tym, że współpracowali. Później
@krzywy_kanister: No ja też nie widzę żadnego planu zarządzających tą serią. I to jest straszny fuckup. Mamy najlepszych aktorów od Supermana i Batmana (według mnie) i to jest marnowane. Zero budowania spójnej całości.
@E-Seven: Za to Marvel, pozniej Disney zaczeli od dwoch roznych aktorow grajacych Hulka (pozniej zmienili na trzecieg) i aktora znanego glownie z przesadzania z alkoholem oraz narkotykami do tego niezbyt popularna postac w porownaniu do sprzedanych licencji na Spidermana czy XMen. Nie ma samograjów.