Wpis z mikrobloga

@brakloginuf: xD zero mam pojęcia o tym ale jeszcze jak w tibi byly boty to sprzedawalem sobie za gowniaka golda tak zeby miec 200-300 zl w miesiacu kieszonkowego.
To typy do mnie dzwonil o 22 w niedziele ze wyslal hajs i chcialby miec juz golda w depo xD
albo jakieś dzieci ze poszedl na poczte i puscil przelew i czy juz niemoge mu wyslac
  • Odpowiedz
@brakloginuf: ja miałem telefon od klienta w Wigilię o 19, z ciekawości aż odebrałem. Poinformowałem pana, że jest Wigilia i spytałem czy ta sprawa nie może poczekać przez święta. Oczywiście że mogła bo to była sprzedaś maszyny budowlanej.
  • Odpowiedz
@brakloginuf: jest taka zależność. Im mniejsze IQ tym większe prawdopodobieństwo, że taka osoba nie pomyśli, że ktoś może nie chcieć pracować i odbierać telefonów o 20 w niedzielę.
  • Odpowiedz
@ethics: @brakloginuf: No ja akurat tego nie rozumiem. Jak jasno nie jest napisane, ze nie odbiera ktoś telefonów w weekend to czemu klient ma nie dzwonić? Sprzedaż internetowa jednak powinna być 24/7, bo w sieci nie ma rozróżnienia na dni. Np. ja wam wole bardziej (i tak mam) wolne w poniedziałek i wtorek niż w klasyczny weekend.
  • Odpowiedz
@dejmikoc: No ja pracuje w weekend dla mnie to normalne dni jak każde inne, skąd mam wiedziec, ze ktos myśli inaczej skoro jasno nie napisze żeby nie kontaktować się w sobotę i niedzielę? Btw. Oczywicie bezczelną i niepotrzebną obrazę zgłosiłem.
  • Odpowiedz
Poinformowałem pana, że jest Wigilia i spytałem czy ta sprawa nie może poczekać przez święta. Oczywiście że mogła bo to była sprzedaś maszyny budowlanej.


@p10trek: Może zdążył się już nachlać ze szwagrem i razem nowy biznes planowali i trzeba było maszynę zaklepać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@p10trek: #protip choć wydaje się, że święta to kiepski okres na sprzedaż np. auta bo ludzie mają wydatki, skupiają sie na rodzinie to jest dokładnie odwrotnie :D

Siedzą i z nudów, przeglądają otomoto i olxa, a że jest pare dni wolnego i jeszcze się spotkał ojciec z synem czy bracia to mogą w domowym zaciszu przedyskutować ogłoszenia.
  • Odpowiedz
@dr3vil: @widme: spoko, ale przez święta i tam byśmy nic nie zrobili. Nie ma szans - brak operatora z naszej strony, księgowość nie wystawi faktury, przelew nie przejdzie, no nie da się. To nie sprzedaż iksboksa przez olx. Powiedziałem mu, że spoko możemy wrócić do tematu no i oczywiście potem zero kontaktu. Może w międzyczasie kupił od jakiegoś jednoosobowego działalnościowca co jest pod telefonem 24/7
  • Odpowiedz
@Cineczeq: Wiesz, żeby nie ogarniać że dla większości weekend to nie są normalne dni, bo pracujesz w weekendy bardoz źle świadczy o Twojej inteligencji. Serio masz z tym problem by takie rzeczy ogarniać?
Jak zachorujesz na katar to dziwisz się czemu inni nie chorują? Musisz być z tych geniuszy co poprzez własne doświadczenia uznają że wszystko działa dokładnie tak jak u Ciebie :D
Jak ja pracujesz zdalnie to jednak domyślam się
  • Odpowiedz
@Loloman: Nie, jak choruję na katar to choruje na katar. Jak prowadzę sprzedaż internetową i nie mam jasno napisane, ze pracuje od poniedziałku do np. czwartku to spodziewam się telefonu w piatek. P#Masz klapki na oczach i nie potrafisz zobaczyć innego punktu spojrzenia. Dlatego zostało tobie tylko obrażanie.
  • Odpowiedz
@Cineczeq: Ja cię nie obrażam. Stwierdzam fakty.
Jak ktoś nie ma jasno napisane że odbiera w soboty i niedziele każda osoba myśląca ciut lepiej niż pomidor wie że tego nie robi. Wynika to z tak wielu czynników że mógłbyś chociaż sam na jeden wpaść:
1) Marketing, taka informacja to dodatkowy plus, każdy by się nią chwalił
2) Nawet w przypadku 24/5 każdy się tym chwali
3) Internetowe sklepy zwykle są małe
  • Odpowiedz