Wpis z mikrobloga

możecie mnie zminusować ale uważam że go nie widział. Skupił się wyłącznie na piłce. Czerwona jak najbardziej ale nie widzę celowości w tym nagraniu


@fialek13: oczywiście, że masz rację. Widać z resztą po jego reakcji kiedy gestykulując pokazał sędziemu, że go przecież nie widział i chciał tylko zagarnąć piłkę. W powtórce widać, że był skupiony jedynie na piłce. Niefortunny zbieg okoliczności. Kara się należy ze względu na przepisy i obrażenia jakich
@matixrr: Kurcze, bardzo brutalne wejście, ale w sumie to można różnie interpretować przepisy. Był przed bramkarzem? Był. Trącił piłkę? Trącił. Ba, nawet leciała w kierunku bramki. Wydaje mi się, że bramkarz wychodząc na skraj pola karnego musi być pewien, że zdąży przed napastnikiem, a on mu się zwyczajnie #!$%@?ł w tor biegu. Roof raczej nie zrobił tego celowo i gdyby nie to, że przypadkowo wpadł korkami w jego głowę, mógłby zapytać,
@matixrr: widziałem coś podobnego w b klasie, tyle że to bramkarz zrobił coś podobnego, natomiast bramkarz z b klasy się zreflektował i w ostatniej chwili starał się uniknąć uderzenia, dzięki czemu nikomu nic się nie stało a sędzia wyciągnął żółtko, tutaj mam wrażenie że typ celowo chciał stępel na ryju zostawić a to nieładnie jest, bardzo nieładnie.