Wpis z mikrobloga

@hempmont: Bo klamiecie w opisach produktow. I nie zdziwie sie, patrzac na te ceny i nie prawdziwe informacje, ze jesli zrobic testy na wlasna reke, to wartosci deklarowane zwiazkow, moga sie znacznie roznic od wyniku badan. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hempmont: Przeciez ci podalem zrodlo informacji na ktore sie powolujesz. Steep Hills dawno sie z tych informacji wycofal. Podalem ci tez zrodlo badan dotyczacych wplywu CBD na regulacje snu, na ktora CBD nie wplywa. Dodatkowo nie ma zadnych badan klinicznych dotyczacych CBN, podobnie jak dawkowanie CBN o ktorym pisales. Innymi slowy, wypisujesz bzdury ktore bezwiednie kopiujesz z innych sklepow. No dobry z ciebie wujek ktory doklada do interesu a reszta sklepow
@hempmont: Przeciez w tym co cytujesz, nie ma nic konkretnego. Natomias istotny jest ten fragment na ktory sie powolujesz.

Pewne publikacje sprzed kilku lat wykazują że: Spożycie od 2,5 mg do 5 mg CBN daje taki sam poziom uspokojenia, jak przyjęcie 5 do 10mg łagodnego farmaceutycznego środka nasennego Diazepamu


Co jest bzdura z ktorej Steep Hill lata tenu sie wycofal. Ba to nawet nie byla zadna publikacja tylko zwykla notka.

To
@hempmont: Haha no nie moge, cytujesz abstract publikacji, czytales cala? To niesamowite jak kuglarze twojego pokroju potrafia naginac fakty zeby podkolorowac "swoj" produkt. Uprzedzam osoby postronne, nie wstrzykujcie CBN w mozg, ani myszy ani swoj tymbardziej nie w granicach leathal dose. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@hempmont: Przeciez tego samego dnia kiedy kupilem, pisales innym na wykopie ze uruchamiacie sprzedaż na stronie, wiec nie mow ze sprzedales mi z dobrego serca bo tego samego dnia produkt byl juz dostepny dla wszystkich. W momencie jak zacząłem wypytywac o niescislosci w opisie, brak certyfikatu i powolywanie sie na nie istniejace badania, sam mi to zamowienie anulowales. I nie mam o to bolu dupy bo w sumie nie stracilem kasy.