Wpis z mikrobloga

Mam wielką prośbe do kogokolwiek. Sytuacja wygląda tak. Po pierwszych zajęciach facet rozpoczął język javy. Spoko wszystko, do póki nie zadał pracy domowej. Pominął wszystkie podstawy, połowę zajęć p-------ł o niczym. Jako, że też pracuje nie miałam nawet czasu usiąść poważnie nad lekcjami w necie. Oglądam powoli filmiki na YT ucząc się, ale to nie wystarczająco szybka nauka, aby ogarnąć to zadanie. Jeżeli na prawdę ktoś ma chwilkę i może mi z tym pomóc. To będę bardzo wdzięczna. Nie nadrobię wszystkiego do soboty, a termin właśnie jest do wtedy.
#informatyka #java #programowanie
MementoMori49 - Mam wielką prośbe do kogokolwiek. Sytuacja wygląda tak. Po pierwszych...

źródło: comment_1616091615JbGtIHbfXCkrWpYJAZnnBn.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Zelber Jeżeli jest jednak trochę podobna do C# to może inaczej się nastawie na te kursy. Bo traktowałam jak odrębny język i na nowo się ucze wszystkiego na pamięć. Spróbuję sobie jeszcze raz odpalić te lekcje i patrzeć pod innym kontem. Tylko nie powiem, że demotywuje mnie widok zadania, który jest raczej dla osób które już trochę znają ten język.
  • Odpowiedz
@Zelber: Poziom jest żenująco niski. Co prawda jestem na prywatnej uczelni która nie ma wysokiej renomy, ale płacąc 500 zł miesięcznie za czesne oczekuję czegoś więcej niż zajęcia gdzie prowadzący wrzuca link do tutoriala i znika na godzinę.
@MementoMori49: U mnie podobnie. Na jednego świetnego prowadzącego, przypada 2-3 totalnych leni którzy sobie uczą "na wyjebce".
  • Odpowiedz
  • 0
@Quoluz Ja w sumie też jestem na prywatnej, ale porównując do wszystkich przedmiotów to w pierwszym semestrze było może 2 wykładowców takich średnich, ale pod koniec roku okazali się na prawdę spoko plus nie był to jakoś ważny przedmiot. Bardziej podstawy i wypracowania na temat składu komputerów. Ale teraz w tym drugim semestrze po raz pierwszy mam tak złego wykładowcę. Reszta jest całkiem spoko, dodatkowo zachowało się kilka na prawdę fajnych
  • Odpowiedz