Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 218
Na gme 850$ straty. Bitcoin spada. Nawet pump and dump które zapowiadało się świetnie w jeden dzień skasowałem zyski. Jestem najgorszym inwestorem na mirko. Jak się nie wyzeruję przed końcem miesiąca to będzie cud.
#gme #gielda #kryptowaluty
  • 63
  • Odpowiedz
@ZADYMIARZ_PL: weź usuń konto, idź pograj w gry. Nie mówię tego żeby Cię urazić ale popadasz w hazard: pisanie botów, inwestowanie gdziekolwiek się da żeby się odkuć. Pogódź się z tym, serio. Przecież może być jeszcze #!$%@? gorzej mirek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eurphie: póki co zainwestowałem w 3 rzeczy, ale nie gram w żadne gry hazadrowe ani na dźwigni także nie bój się o mnie
@juuuzou: jeszcze nie, ale los mnie tak potraktował, że straciłem ma tym na czym inni zyskali
  • Odpowiedz
@ZADYMIARZ_PL: tak to jest jak sie bierze za rzeczy o których się nie ma pojęcia, wyciągnij wnioski i żyj dalej, może kiedyś się nauczysz ile warte jest ludzkie pitolenie i nie będziesz taki podatny na manipulacje
  • Odpowiedz
@ZADYMIARZ_PL: mała rada nic na siłę jeszcze miesiąc temu przez gme byłem w czarnej dupie i sie ratowałem kupując cokolwiek a że nie szło to jeszcze gorzej, kilka dni odpoczynku dobrze zrobiło, potem gme weszło na nowe tory i jest dobrze.
  • Odpowiedz
@ZADYMIARZ_PL: trzeba mieć też trochę farta żeby znaleźć nie toksyczne towarzystwo, bo w gruncie rzeczy większość ludzi jest strasznie zawistne i daje "świetne" rady z których sami w życiu by nie skorzystali.
  • Odpowiedz