Wpis z mikrobloga

Drogie Mirasy,

dzisiaj mam dla was #rozdajo ufundowane przez mojego #rozowypasek ( ͜͡ʖ ͡€)

Od jakiegoś czasu dziewcze me dłubie w żywicy epoksydowej tworząc to przeróżne naszyjniki, wisiorki, bransoletki czy ostatnio kolczyki. Po drodze zdarzy się też pierścionek czy coś na zamówienie.
Szukając pomysłów, by pomóc jej złapać zasięgi zapropnowałem rozdajo na wykopie, a ona bez zastanowienia się zgodziła, więc oto jest! Dla trzech wylosowanych Mirasów lub Mirabelek będą do wyboru dwa wisiory i jedne kolczyki.
Dodatkowo różowa daje rabat 20% w jej sklepie internetowym z kodem:


Rabat obowiązuje do końca miesiąca.
Zasady rozdajo proste:
1. Zielonki dozwolone, ale tylko konta założone przed publikacją tego wpisu
2. Losowanie w piątek wieczorem (chyba, że więcej czasu zajmie mi ogarnięcie #mirkolos)
3. Pierwszy wylosowany Miras tudzież Mirabelka wybiera sobie jedną rzecz, następny kolejną i dla trzeciej osoby zostaje to co zostało
4. Wysyłka paczkomatem oczywiście na nasz koszt

Oczywiście zapraszam również na:
Sklep internetowy
Facebook
Instagram

Oglądajcie, obserwujcie, lajkujcie, plusujcie, kupujcie, za wszystko będę wdzięczny, bo od samego początku trzymam mocno kciuki za różową i staram się ją wspierać jak mogę. :D

W razie ewentualnych pytań zapraszam na priv.

W komentarzu wrzucę kilka zdjęć zarówno obiektów rozdajo jak i tych rzeczy robionych na zamówienie.
#rozdajo #zadarmo #diy #handmade #zywicaepoksydowa #chwalesie
Pobierz
źródło: comment_1616009687Fnfjm7IhOaQqIYhAj0Wt8M.jpg
  • 22
@kiedys_bylem_fajny: jeszcze zapytam, bo widzę ładne kolczyki, czy różowa myślała opcji z metalami dousznymi dla alergików? Np. wkrętki takie w 100% pewne bez niklu czy coś, bo że stalówkami różnie bywa, a szkoda kupić i nie nosić