Wpis z mikrobloga

Chciałbym kupić jakis rower szosowy, jak bylem nastolatkiem to jezdzielm na starym rowerze taty i bardzo go lubilem. chcialbym cos o podobnym charakterze ale nie jestem w temacie rowerow kompletnie. czytam szukam ale nie znam producentow i co jest dobre. zauwazylem rowniez ze ceny sa z kosmosu. budzet to 2000-3000. rozwazalem tez uzywane ale tak jak wczesniej nie znam sie za bardzo co jest w miare okej. nie chce wygrywac Tur de Pologne tylko sobie pojezdzic. za wszystkie podpowiedzi bede wdzieczny.

#rower
  • 7
  • Odpowiedz
@ForeverJan: za jakies 3-4 miesiące będę mieć do sprzedania vento 2.0 z 2017 54cm, na pełnym clarisie, sprawny, opony letnie i zmiowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) napęd w dobrym stanie, dodatkowa zapasowa kaseta i zpaslwa sztyca karbonowa. lekko porysowany ale swoje przeżył. mysle ze bedzie mnie interesowac cos kolo 1.5k (rower bedzie po serwisie :) jak by co to mogę w tedy dać znać :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ForeverJan: w tej cenie powinno się udać znaleźć jakąś używkę, rama w tym budżecie na na 100 aluminium z karbonowy widelcem (raczej będą to same golenie)
z widelecem 100% alu raczej nie bierz.
Skoro nie chcesz się ścigać to fajnie jakby rama miała geometrię typu endurance (wyższa główka ramy, górna rura lekko opadająca ku tyłowi)
Grupa osprzętowa najlepiej 105, ale Tiagra 4700 2x10 da w zupełności rady. Od biedy jeszcze niższa
Cementoasfalto - @ForeverJan: w tej cenie powinno się udać znaleźć jakąś używkę, rama...

źródło: comment_1616009051VHIOA2ks4lG2It7wx7N7rM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UszneStopery: I tak lepszy niż nowy RC 500 za 3200.
Tu masz 105 2x11 i porządne koła. Fajne siodełko.
A w nowym Rc 500 o ile się go uda kupić przed końcem sezonu, masz Sore 2x9, koła z gównolitu i jakieś śmieszne hydrauliczno-mechaniczne zwalniacze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ForeverJan: tu to nie pomogę za bardzo, mam trochę mniej i autopsji, mógłbym coś się wypowiedzieć tylko o ramach w rozmiarze "M".
Ale musisz też wiedzieć, że przy wyborze ramy liczy się też długość nóg, nie tylko wzrost i dwie osoby o identycznym wzroście mogą mieć różne odczucia na takiej samej ramie.
  • Odpowiedz