Wpis z mikrobloga

Kuhwa...dziś Chelsea-Atletico gdzie kwestia awansu do następnej rundy może potoczyć się naprawdę różnie i zapowiada się ciekawe starcie, to ci na tvp puszczą Bajern Lazio, tylko dlatego że gra tam Lewandowski- bo wynik dwumeczu jest już definitywnie rozstrzygnięty i tu się nie ma co emocjonować. Przecież to jakiś imbecyl musi ustalać tą ramówkę.

#pilkanozna #ligamistrzow #sport #tvpis
  • 9
  • Odpowiedz
@Smutna_Zabuncia: jak chwilę byś pomyślał na miejscu tego "imbecyla" to byś doszedł do tego, że to biznes. Widowisko ma na siebie zarobić. Ni #!$%@? w kraju nad Wisłą nie przeszedłby mecz z Chelsea, jak ciekawy by nie był. W Bayernie najlepszy piłkarz świata, w dodatku Polak. Nawet babki przełączą z trwamki. Wczuj się trochę w myślenie tłumu
  • Odpowiedz
@Fantom_s:
Takie podejście zawsze mnie osobiście dziwiło - przedkładanie sparingowych meczów o frytki (a takim będzie na 99,99999% mecz Bayernu z Lazio) nad mecze o realną stawkę. Tak jak kiedyś transmitowano w tv jakieś sparingi pod nazwą International Champions Club (gdzie w połowie wymieniało się całe jedenastki, grali jacyś młodzi wprowadzani dopiero do drużyn), a nie było transmisji eliminacji polskich drużyn w europucharach. Tak mnie to zawsze zastanawiało - czy tylko
  • Odpowiedz
@Fantom_s:
nie widziałem pierwszego meczu, ale dalej podtrzymuję swoją opinię, że wolę oglądać mecze zapowiadające się może jako spotkania na niskim poziomie, ale takie, w których emocje zapewnia stawka meczu niż jakieś 4-0 po tiki takach Bayernu w dwumeczu rozstrzygniętym praktycznie już w pierwszej rundzie
  • Odpowiedz