Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz się z tym spotykam, więc sorr, jeśli to głupie pytanie: Czy jeśli jakiś skończony złamas zaszyfrował połowę kodu #php z #ioncube to jestem w stanie to odwrócić? Oczywiście ziomek pitnął z polski i zmienił telefon (podobno, nie moja brocha), więc kontakt może okazać się niemożliwy. #webdev #pytanie
  • 6
@MruncleSony: właśnie poczułem jak się zmniejsza moja wypłata :P echh. Jak można być takim #!$%@?, Jeszcze gdyby to był jakiś system na sprzedaż to może bym zrozumiał, ale nie - autorskie ścierwo dla jednego klienta a teraz się męcz człowieku :/
@npsr: Ale czemu twoja wypłata? Klient nie dostarczył ci kodu źródłowego to broszka klienta. Nie ruszysz tego więc po prostu zaproponuj klientowi że od nowa napiszesz. Poza tym developer uciekający za granicę? Dla mafii pracujesz?
@plushy: potrzeba tylko kilku dodatkowych funkcji, trochę modyfikacji no i niestety to nie klient mi to dał a pracodawca, więc się nie wymigam :/ Pisanie od nowa też jest bez sensu, bo nie dostałbym za to rozsądnej zapłaty :/ Po prostu powiem szefowi, że ma się targnąć na parę dodatkowych jurków, bo nie mam na czym pracować i tyle :)

A co do mafii, może nie, ale piramida finansowa jak najbardziej