Wpis z mikrobloga

@CuckCuckKlan: myślałem i będę musiał się wszystkiego łapać. W międzyczasie może się uda C+E zrobić, podobno są jakieś dofinansowania z UE na to, więc trzeba skorzystać, a wtedy o pracę będzie zdecydowanie łatwiej.
@Given: Niby w urzędzie pracy można sępić te dofinansowania na "zwiększanie kwalifikacji", ale chyba się ostro nagimnastykować, że wydana przez nich kasa zapewni ci pracę. W sumie z takich opcji dla kierowców może kierowca autobusu lub tramwaju ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@CuckCuckKlan: właśnie nigdy nie byłem beneficjentem jakiegokolwiek socjalu, nigdy nie byłem zarejstrowany w PUP, nie wiem co i jak. Dlatego po prostu pójdę do OSK i zapytam jak to u nich wygląda.
@CuckCuckKlan: @SantiJacope: kurs jest finansowany przez UE. Obejrzałem filmik gościa, który w taki sposób zdobył lejce na duże i nie wygląda to kolorowo dla mnie w tym momencie, ponieważ trzeba na dzień dobry wyłożyć 100%. W przypadku ukończenia kursu zwracają 80-85% wartości kursu. Więc albo pożyczka/kredyt, albo świecenie oczami po rodzinie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
z wykształcenia jestem analitykiem chemicznym, więc no.. Uczyłem się, ale więcej zarabiałem jako kierowca, niż jako analityk, więc...


@Given: pytanie było czemu zamknięcie szkoły = konieczność szukania pracy chyba ;)