Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki! Co powiecie na #rozdajo w którym można wygrać nowe życie dla swoich ulubionych butów?

Jedna osoba dostanie ode mnie renowację obuwia, na którą składa się czyszczenie, naprawa rys i otarć, odświeżenie koloru i wybielenie midsoli (jeśli będzie taka potrzeba). Właściwie, to czego potrzeba butom zwycięzcy, uzgodnimy razem po wygranej. :)

Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem, żeby zacząć zarabiać na tym co kocham robić, czyli na renowacji butów. Łączenie tej pasji z „normalną” pracą zaczyna być męczące, bo po prostu brakuje mi czasu na #rekodzielo . Żeby jednak podjąć ostateczną decyzję, muszę zbadać rynek. :)

Oto co trzeba zrobić żeby wygrać:
1) dać plusik
2) w komentarzu napisać czy byłbyś zainteresowany/a taką usługą (w cenach od około 35zł za zwykłe czyszczenie, przez około 80zł za podstawową renowację, po około 250zł za full renowację przywracania martwych butów z zaświatów lub indywidualną customizację). To jest pytanie otwarte i tak naprawdę można napisać wszystko, co pomoże mi zbadać rynek- rady, uwagi lub przemyślenia dlaczego tak i dlaczego nie.

WAŻNE: to, czy byłbyś zainteresowany usługą renowacji lub customizacji butów nie ma wpływu na wygraną w rozdajo! Jak napiszesz w komentarzu, że cię to zupełnie nie interesuje i uważasz pomysł za żałosny, to oczywiście wciąż możesz wygrać. Dlatego proszę nie słodzić i pisać szczerze.

Właściwie to tyle. Na wywiązanie się z rozdajo daję sobie czas do końca maja. Prawdopodobnie zwycięzca otrzyma swoje buty dużo wcześniej, ale chcę mieć spory margines na nieprzewidziane sytuacje. Wysyłkę opłacam ja w dwie strony. Losowanie przez mirkorandom w piątek po 20.
sudiczka - Mirki i Mirabelki! Co powiecie na #rozdajo w którym można wygrać nowe życi...

źródło: comment_1615992744oNBsOTqIFxwXFE6SXLFsGQ.jpg

Pobierz
  • 278
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sudiczka: myślę, że na pewno cena renowacji nie powinna przekraczać wartości butów, a cena 35 jest uczciwą za dobre czyszczenie, gorzej zaś, że rośnie do mniej więcej 60 złotych z wysyłką paczkomatem w dwie strony dla klienta indywidualnego. Wtedy już sprawa zaczyna być dyskusyjna.
Czy jesteś w stanie coś poradzić na rozerwaną siatkę na czubku dużego palca w Adidasach?


@czlowiekpawelek: Jest na to kilka sposobów, w zależności od uszkodzenia. Części materiałowe są moją piętą achillesową, co nie znaczy, że nad tym nie pracuję. Rozerwaną siatkę myślę, że bym ogarnęła, za to dużą dziurę z ubytkiem materiału musiałabym zobaczyć, przemyśleć najlepsze rozwiązanie i wtedy mogłabym Ci odpowiedzieć. :)

@Anoniemamowy: Jak najbardziej, tylko kierownicy mi raczej
@sudiczka: Rynek na to może być mały - zwykle ludzie kupują buty i noszą je do zużycia, najdroższe buty jakie sobie kupowałem były w cenie 200 zł - renowacja była by drozsza. Dodatkowo weż pod uwage koszt wysyłki - to może zdecydować o nieopłacalności inwestycji
@perkaman: Musiałabym zobaczyć te zadrapania na zdjęciach, ale ogólnie lekkie przetarcia i rysy nie stanowią problemu i ich naprawa mieści się spokojnie w podstawowej renowacji (czyli w okolicach 80zł).
@HaPPe wiekszosc brudnych, zszarzalych butow wyczyscisz tak, ze wyglądają jak nowe używając preparatu do czyszczenia silników, jak kumpel mi buta wyczyscil, to bylem w szoku ( ͡º ͜ʖ͡º)
@sudiczka: gurde mam stare lasocki najwytrzymalsze buty na świecie i tak zastanawiałem się nad renowacją, bo rozpruł się nosek od reszty buta i przetarły pięty oraz podniszczyła skóra, ale z drugiej strony aż tak mi na nich nie zależy żeby płacić 250 cebulonów. Ech fajne to były buty i nosiłem je z 10 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2) w komentarzu napisać czy byłbyś zainteresowany/a taką usługą (w cenach od około 35zł za zwykłe czyszczenie, przez około 80zł za podstawową renowację, po około 250zł za full renowację przywracania martwych butów z zaświatów lub indywidualną customizację). To jest pytanie otwarte i tak naprawdę można napisać wszystko, co pomoże mi zbadać rynek- rady, uwagi lub przemyślenia dlaczego tak i dlaczego nie.


@sudiczka: Zależnie od ceny, mam w sumie jedne buty którym
@sudiczka: Byłbym zainteresowany, najchętniej w najprostszej z punktu widzenia klienta opcji - np. z wygenerowaną przesyłką choćby przez paczkomat przez Twoją stronę. Cena - ok dla lepszych butów, dla tanich „do zdarcia” typu 200 zł się zwyczajnie nie opłaca.