Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki! Co powiecie na #rozdajo w którym można wygrać nowe życie dla swoich ulubionych butów?

Jedna osoba dostanie ode mnie renowację obuwia, na którą składa się czyszczenie, naprawa rys i otarć, odświeżenie koloru i wybielenie midsoli (jeśli będzie taka potrzeba). Właściwie, to czego potrzeba butom zwycięzcy, uzgodnimy razem po wygranej. :)

Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem, żeby zacząć zarabiać na tym co kocham robić, czyli na renowacji butów. Łączenie tej pasji z „normalną” pracą zaczyna być męczące, bo po prostu brakuje mi czasu na #rekodzielo . Żeby jednak podjąć ostateczną decyzję, muszę zbadać rynek. :)

Oto co trzeba zrobić żeby wygrać:
1) dać plusik
2) w komentarzu napisać czy byłbyś zainteresowany/a taką usługą (w cenach od około 35zł za zwykłe czyszczenie, przez około 80zł za podstawową renowację, po około 250zł za full renowację przywracania martwych butów z zaświatów lub indywidualną customizację). To jest pytanie otwarte i tak naprawdę można napisać wszystko, co pomoże mi zbadać rynek- rady, uwagi lub przemyślenia dlaczego tak i dlaczego nie.

WAŻNE: to, czy byłbyś zainteresowany usługą renowacji lub customizacji butów nie ma wpływu na wygraną w rozdajo! Jak napiszesz w komentarzu, że cię to zupełnie nie interesuje i uważasz pomysł za żałosny, to oczywiście wciąż możesz wygrać. Dlatego proszę nie słodzić i pisać szczerze.

Właściwie to tyle. Na wywiązanie się z rozdajo daję sobie czas do końca maja. Prawdopodobnie zwycięzca otrzyma swoje buty dużo wcześniej, ale chcę mieć spory margines na nieprzewidziane sytuacje. Wysyłkę opłacam ja w dwie strony. Losowanie przez mirkorandom w piątek po 20.
Pobierz sudiczka - Mirki i Mirabelki! Co powiecie na #rozdajo w którym można wygrać nowe życi...
źródło: comment_1615992744oNBsOTqIFxwXFE6SXLFsGQ.jpg
  • 278
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sudiczka: są takie firmy i biorą tyle co mówisz, ludzie lubią odświeżać jordany czy inne buty, które kosztują jednak 600-2000zł. Ale proponują też customowanie butów i wtedy but wygląda inaczej i opyla się zapłacić tyle jak dasz jeszcze kolorowanie na inny kolor i inne customy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sudiczka: osobiście nie kupuję raczej butów ktore chcialbym naprawiać, a gdyby mnie było stać na drogie buty za 1k wzwyż to i tak bym nowe kupował bo żyjemy w świecie konsumpcjonizmu i ciągle wychodzą nowości które trzeba mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sudiczka: 80,- za podstawową renowację jakiejś fajniejszej mojej pary spoko, byłbym w stanie zapłacić.
Jeśli chodzi o przywrócenie do życia za 250,- jakbym miał jakąś dobrą jakościowo lub dużo wartą parę bym rozważył, ale chciał zobaczyć więcej realizacji. Podobnie z customami, musiałbym zobaczyć umiejętności (inne realizacje)
@sudiczka: mam na myśli coś takiego jak okleja się samochody folią bezbarwną która ma chronić lakier przed utratą jakości.
A że impregnaty w sprayu to wiem - ale to nie chroni buta, jedynie przed wodą, właściwie nic nie daje
@sudiczka ojeeeezu moje martensy gaucho marzą o takiej renowacji!!!!

Szewc tego nie zrobi, pucybutów nie ma- taka usluga np dla mnie, gdzie kocham swoje martensy to jest fajowa sprawa- a cena? Nie przekracza ceny butów + imho jest niska w stosunku do czasu.
@sudiczka pomysł fajny, myślę, że z powodzeniem da się znaleźć klientów. Sam się zastanawiam, które buty mógłbym poddać renowacji ( ͡º ͜ʖ͡º)

Powodzenia w biznesie!