Wpis z mikrobloga

Hej, czy kogoś też bolały tak strasznie plecy w dolnej części, nie mam innych objawów oprócz lekkiej temperatury, ale to co mnie te plecy bolą to jest jakaś masakra #covid19 #koronawirus
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@xcky: miałem covid w listopadzie i bolały plecy i dużo osób zgłaszało ten objaw, bolało w okolicy nerek, jednego dnia to wstałem jakby ktoś mnie po plecach skopał. Jakieś inne objawy?
  • Odpowiedz
@xcky: to są nerki a nie plecy, też tak miałem. Spać się nie da, na ibupromach ciągle. Zbadaj temat, jeśli faktycznie to nery dostają po dupie to podrzucę Ci fajny środek bez recepty co mi pomógł jak wrócę do domu, nie pamiętam teraz jak się nazywał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xcky: ucisk w klatce jest? Tak bóle mięśniowe pleców mogą być objawem covid, ale wiesz mamy środek marca i pogoda jest każdy widzi. To niekoniecznie musi być covid a np innego rodzaju wirus
Większość daje podobne objawy m.in. Gorączka, bóle mięśniowe, gardła, rozbicie itp
  • Odpowiedz
@xcky tez to mialem dwa razy. u mnie to kamien na nerce. za pierwszym razem okropne bole co pewien czas, kamien wyszedl sam. drugi raz (2020 rok) 3 lata pozniej okropny bol i na pogotowiu dostalem zastrzyk przeciwbolowy i rozkurczowy, na drugi dzien kamien wyszedl z krwistym moczem po czym bol ustal i do tej pory jest dobrze. Ogolnie to tragedia bedąc samym poza domem, lub samym jadac autem jak zlapie ból
  • Odpowiedz
@xcky: Też to miałem. Czułem się przez pierwsze 4 dni jakby mnie ktoś kopał. Jakikolwiek dotyk pleców czułem jak poparzenia. Przeszło po 4 dniach.
  • Odpowiedz