Wpis z mikrobloga

Od jakis kilku msc miewam takie flashbacki bardzo intensywne randomowe wspomnienia o których dawno zapomniałem przynajmniej kilka dziennie.

Działa to tak.
Siedzę w pracy uzupełniam coś w komputerku i nagle przypomina mi się wyjazd z czasów dzieciństwa konkretne sytuację. Kolory szczegóły miejsca, ludzie którzy byli ze mną i ich zachowania w tamtych momentach.

Ogólnie bardzo mnie to cieszy bo w większości to same piękne rzeczy mi się przypominają.
Trochę nostalgia działa i tak jak siedzę w biurze i wskoczy takie wspaniałe wspomnienie to z kontrastu tego gdzie jestem teraz zazwyczaj robi mi się nieco smutno xD.

Jesvze jak z kimś rozmawiam to mózg ucieka do starych wspomnień.

Co to za dziwny mechanizm macie tak?
Może to normalne tylko teraz coś mi się uregulowało.

A dodam że od jakiś 2 msc nie jaram zioła a przed tem paliłem dużo.

Z rzeczy jakie zmieniłem to zacząłem jeść ryby, dużo mięsa i tłuszczów zwierzęcych.

Oraz zazywalem lions mane jakieś 25 dni ( około 2 tyg temu)

#zdrowie #ocochodzi #gownowpis #pomocy
  • 4
  • Odpowiedz
@Wdermn: myślę, że to kwestia odstawienia zielska - mózg zaczyna wchodzić na wyższe obroty, dzięki czemu pojawia się więcej procesów myślowych. I to nie chodzi o to podczas byciu na bombie, tylko jak sie skopcisz porzadnie to na drugi dzien masz zaczadzony łeb i podejrzewam że skutki są odczuwalne przez kilka kolejnych dni nawet po odstawieniu a co dopiero po paleniu codziennie, więc po prostu chyba to skutki detoksu. Z biegiem
  • Odpowiedz
@lenythenub: bardzo możliwe mam nadzieję ,że tak.

Chociaż po mj nigdy nie miałem kłopotów z myśleniem czy pamięcią.
Normalnie wszystko pamiętałem jedne co to miałem obniżona motywację i słabo się odżywianiem no i brak snów.
  • Odpowiedz