Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki nie mam tutaj konto przez moderatorów (rzekome multikonto) i nie moge zalozyc konta, bo nr już jest użyty.

Pytanie do perfiumiarzy.

Mam 25 lat i odkąd pamiętam kupuję perfumy w douglasie/sephorze na zmiane Chanel AHS lub YLS Y

Ale tak poczytałem tag #perfumy i widzę że specjaliści tutaj.

Co polecacie kupić następnego? Jest sens kupować 100ml buteleczki w douglasie/sepohrze jak robie do tej pory?

Myślałem nad Dior savauge. Trwały?

Chce coś trwałego, bo odnosze wrażenie że nie czuć nic. Chciałbym żeby ode mnie pachniało i ludzie obok mnie na ulicy czuli perfumy (ale żeby nie przytłaczało).

#modameska #pytanie #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6051bc856b7ccc000b8ade08
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: wchodzisz na stronę:
perfumehub.pl
lub
perfumomaniak.pl

i tam wybierasz w ofertach, jakie cię interesują. Wszystkie sklepy jakie są na tych stronach ujęte są sprawdzone i całkowicie bezpieczne.

A co do Kourosa, to jest mega trwały, a czy ładny to już pojęcie względne, na pewno kontrowersyjny i przyciągający uwagę.

Jeśli interesuje cię coś świeżo-cytrusowego to mogę polecić np: Eau Sauvage Cologne Diora.
@AnonimoweMirkoWyznania: Weź kobietę po której widać że ma dobry gust i nie uważa Cię za pierdołę.
Idź z nią do perfumerii i niech Ci coś dobierze.

Wybieranie perfum na podstawie tagu na mirko to jak wybieranie lodów grzebiąc w pojemnikach z zamkniętymi oczami, czy sprzętu audio na podstawie dyskusji z audiofilskiego forum.

Tak czy siak nie licz na trwałość zapachu współczesnych perfum, teraz jest idea częstego zmieniania.

Gx